Epic Games Houseparty uygulamasını kapatıyor

Epic Games, grup video sohbeti imkanı veren Houseparty uygulamasını kapatacağını açıkladı. Houseparty’yi uygulama mağazalarından anında kaldıracağını belirten şirket, mevcut kullanıcıların ekim ayına kadar platformdan faydalanmayı sürdürebileceğini duyurdu.

Houseparty’nin Fortnite entegrasyonu da uygulamanın kapanacağı güne kadar çalışmaya devam edecek.

2016’da canlı yayın uygulaması Meerkat’in geliştiricileri tarafından çıkarılan Houseparty, 2019’da Epic Games tarafından satın alınmıştı. Epic’ten o dönemde yapılan açıklamada uygulamayı on milyonlarca kişinin kullandığı belirtilmişti. Ancak aradan geçen iki yıllık dönemde işler planlandığı şekilde gitmemiş gibi görünüyor.

Epic’ten konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, Houseparty’yi geliştiren ekibin Epic Games ailesi için anlamlı ve otantik sosyal etkileşimler sağlamak için çalışmalarını sürdüreceği ifade edildi.

Eğitim için tablet önerileri – Video

MediaMarkt için hazırladığımız tablet önerileri videosunda, farklı ekran büyüklüklerine ve teknik özelliklere sahip olan, fiyatları da modelden modele değişiklik gösteren çeşitli tablet önerileri sıralıyoruz.

iOS 15 ve iPadOS 15’in çıkış tarihi belli oldu

Apple, iOS 15 ve iPadOS 15'in kullanıcılarla buluşacağı tarihi açıkladı. Şirketin WWDC 2021'de duyurusunu yaptığı yeni yazılım sistemi güncellemeleri 20 Eylül itibarıyla dağıtıma çıkacak. Hem...