TCL
TCL 40 SE
📺
Ekran
6.75"
⚡
İşlemci
MediaTek Helio G37
🧠
RAM
6GB RAM
💾
Depolama
128GB / 256GB
🔋
Pil
5010 mAh
⚡
Şarj
18WW
📷
Ana Kamera
50MP f/1.8
🤖
OS
Android 13
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | TCL |
| Model | 40 SE |
| Çıkış Tarihi | Ocak 2023 |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Durum | Durduruldu |
| Renk Seçenekleri | Dark Grey, Turquoise Silver |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 77.0 |
| Yükseklik (mm) | 170.1 |
| Kalınlık (mm) | 8.6 |
| Ağırlık (g) | 210 |
| Malzeme | Plastik |
| Su/Toz Direnci | yok |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 6.75 |
| Panel Tipi | IPS LCD |
| Çözünürlük | 720 x 1600 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 259 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 60Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 500 |
| HDR Desteği | yok |
| Ekran Koruma | yok |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | MediaTek Helio G37 |
| Üretim Süreci (nm) | 12nm |
| CPU | Octa-core (8x2.3 GHz Cortex-A53) |
| GPU | PowerVR GE8320 |
| RAM | 6GB |
| Depolama | 128GB / 256GB |
| Hafıza Kartı | Var (microSD) |
Kamera
| Ana Kamera | 50MP f/1.8 |
| Geniş Açı Kamera | 2MP f/2.4 makro / 2MP f/2.4 derinlik |
| Ön Kamera | 13MP f/2.2 |
| Video Çözünürlüğü | 1080p@30fps |
| Kamera Özellikleri | AI kamera |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 5010 |
| Kablolu Şarj (W) | 18W |
| Kablosuz Şarj (W) | yok |
| Ters Kablosuz Şarj | Yok |
| Adaptör Dahil | var |
Bağlantı
| 5G | Yok |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | 5.0 |
| NFC | Yok |
| USB | USB-C 2.0 |
| 3.5mm Kulaklık | Var |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 13 |
| Güncelleme Süresi | 1 yıl OS |
| Yapay Zeka Özellikleri | yok |
📰 TCL 40 SE Haberleri
11 Mayıs 2026Ekran mı, kağıt mı? TCL NXTPAPER 14 İncelemesi
23 Mart 2026Hepsiburada'da sepette %5 Net İndirim: LG OLED'den Samsung QLED'e 118 televizyon kampanyada
06 Ocak 2026Google TV’de yapay zekâ çağı: Gemini ile fotoğraflar yeniden şekilleniyor
31 Aralık 2025TCL Note A1 NXTPAPER, kağıt hissini Android tablet formatına taşıyor
31 Aralık 2025TCL, üretkenliğe odaklanan Note A1 NXTPAPER modelini duyurdu
Diğer TCL Telefonları
TCL
TCL NxtPaper 70 Pro 5G
- 6.9" ekran
- MediaTek Dimensity 7300
- 8GB RAM
- 5200 mAh
- 50MP f/1.9 OIS
Fiyat belirtilmemiş
