Üst seviye Intel ve Nvidia donanımlı Casper Excalibur G911 satışa çıktı

Intel ve Nvidia’nın hem yeni hem de en üst seviye işlemci ve ekran kartı modellerine sahip olan Casper Excalibur G911 satışa çıktı. Üstelik Casper, kullanıcıların Excalibur G911’i diledikleri gibi konfigüre etmelerine izin veriyor.

Excalibur G911, “core gamer”lar ve mimar, mühendis, öğrenci ve yazılımcı gibi profesyonel kesime de hitap edebilen özellikleriyle piyasaya çıktı. En yüksek performansa sahip işlemci olarak nitelendirilen 11. Nesil Intel Core i9-11980HK işlemcisini barındıran G911, aynı zamanda mobil platformlardaki en yüksek seviyedeki ekran kartlarından biri olan Nvidia GeForce RTX3080 16GB’ye de sahip olabiliyor. 16.0” ile Türkiye pazarında pek olmayan yepyeni bir ekran boyutunu kullanıcılarına sunan Casper Excalibur, WQHD 2.5K 165HZ 500NIT %100 sRGB ekranı ile bir ekran da olabilecek tüm üst seviye detayları ve özellikleri içerisinde barındırıyor.

Excalibur G911, 165HZ ekran yenileme hızı ile tüm oyuncuların ihtiyacı ve hatta ihtiyacından bile fazlası olan FPS değerlerini rahatlıkla sunuyor. 500 nit %100 sRGB ekran parlaklık detaylarıyla G911, oyunlarda daha gerçekçi görüntüler elde etmenin yanı sıra mimarlık, tasarım, grafik gibi alanlarda da ultra net ve aynı zamanda ultra canlı ve doğru renkleri veriyor. 27mm kalınlığa ve 2,5 kg ağırlığa sahip gövdeyle gelen G911, bu açılardan oyun bilgisayarları ortalamasının altında bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Excalibur G770 ve G900 11. Nesil Intel CPU ve Nvidia RTX 30 serisi GPU'lar ile yenileniyor

Metal tasarım sayesinde hem daha ince hem de daha şık görünen G911, akıllı turbo termal fanlarla birlikte çok yüksek performanslı ekran kartı ve işlemci barındırmasına rağmen sıcak-soğuk hava sirkülasyonunu çok hızlı şekilde gerçekleştiriyor. Böylece kullanıcılara anlık takılma ve kapanmaları yaşatmıyor. 3 bölgeye ayrılmış 65.026 tane farklı renk veren ve birbirinden farklı yanma modu sunan RGB klavyesi ile her an kişiselleştirilmiş aydınlatmayı da sunabilen G911, Dolby Digital ses sistemiyle de kaliteli ve berrak ses, müzik deneyimini sunuyor. Ayrıca bulunduğu alandaki tüm bağlantıları denetleyerek en yüksek güçteki internete bağlanmayı sağlayan KILLER AX1675 wireless ile de rakiplerinden ayrışıyor.

İLGİLİ HABERLER