Black Shark 4 serisinin ekran özellikleri belli oldu

Black Shark 4 serisi 23 Mart’ta resmen gözler önüne çıkacak. Tanıtım etkinliğine kısa bir süre kalmışken iki telefonun bazı özellikleri de şimdiden kesinleşmiş durumda. Şirketten yapılan açıklamada, her iki telefonda da Samsung tarafından üretilen 6.67 inç E4 AMOLED ekranın kullanılacağı belirtildi.

Bu panelin yenileme hızı 144 Hz. Çoklu parmak dokunuş örnekleme hızı ise 720 Hz. Ekranın orta üst kısmında ise telefonun ön kamerasının yerleştirildiği delik bulunuyor. Ön kameranın çözünürlüğü ise şu an için belirsizliğini koruyor.

Black Shark daha önce de serinin üyelerinde Qualcomm Snapdragon 888 işlemcinin bulunacağını açıklamıştı. Şirket tarafından paylaşılan bazı afişler, standart Black Shark 4’ün en az iki renk seçeneğinin olacağını gösteriyor. Arka panelde X harfine benzer bir şeklin varlığı da göze çarpıyor.

black shark 4 Black Shark 4 serisinde 120W şarj hızına sahip 4500 mAh kapasiteli pil bulunuyor. Pro modelde kullanıcılara 8 ve 12 GB RAM seçeneklerinin sunulması da ihtimaller arasında sayılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Motorola Moto G60 ve G40 Fusion benchmark testinden geçti

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rekabet Kurumu’ndan Google’a 296 milyon TL’lik para cezası

Google hakkında geçtiğimiz yıl başlatılan, arama ve turizm sorgularında kendini öne çıkarmakla suçlandığı soruşturmanın sonunda karar açıklandı. Rekabet Kurumu'nun açıkladığı karar doğrultusunda Google Reklamcılık...