Black Shark 4 serisinin ekran özellikleri belli oldu

Black Shark 4 serisi 23 Mart’ta resmen gözler önüne çıkacak. Tanıtım etkinliğine kısa bir süre kalmışken iki telefonun bazı özellikleri de şimdiden kesinleşmiş durumda. Şirketten yapılan açıklamada, her iki telefonda da Samsung tarafından üretilen 6.67 inç E4 AMOLED ekranın kullanılacağı belirtildi.

Bu panelin yenileme hızı 144 Hz. Çoklu parmak dokunuş örnekleme hızı ise 720 Hz. Ekranın orta üst kısmında ise telefonun ön kamerasının yerleştirildiği delik bulunuyor. Ön kameranın çözünürlüğü ise şu an için belirsizliğini koruyor.

Black Shark daha önce de serinin üyelerinde Qualcomm Snapdragon 888 işlemcinin bulunacağını açıklamıştı. Şirket tarafından paylaşılan bazı afişler, standart Black Shark 4’ün en az iki renk seçeneğinin olacağını gösteriyor. Arka panelde X harfine benzer bir şeklin varlığı da göze çarpıyor.

black shark 4 Black Shark 4 serisinde 120W şarj hızına sahip 4500 mAh kapasiteli pil bulunuyor. Pro modelde kullanıcılara 8 ve 12 GB RAM seçeneklerinin sunulması da ihtimaller arasında sayılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Galaxy Z Fold 3 için suya dayanıklılık işareti, Z Flip 3'ün yeni görselleri

Apple Music Yıldızı Parlayanlar programı Türkiye’de

Apple Music bugün, yükselen yetenekleri belirlemeye, sergilemeye ve yükseltmeye yönelik aylık sanatçı girişimi olan Yıldızı Parlayanlar programını Türkiye’de Güneş ile başlattı. Yıldızı Parlayanlar, Apple Music'in...

Sony 10 milyondan fazla PS5 oyun konsolu sattı

Sony Interactive Entertainment, 12 Kasım 2020’de piyasaya sürülen en yeni nesil oyun konsolu PlayStation5'in dünya genelinde 10 milyondan fazla sattığını duyurdu. Sony daha önce...