Asus ROG Phone 5 için ilk yazılım güncellemesi yayınlandı

Asus ROG Phone 5 serisinin tanıtılmasının üstünden henüz sadece iki gün geçti. Ancak akıllı telefon için hazırlanan ilk yazılım güncellemesi şimdiden dağıtıma çıktı. ZS673KS model koduna sahip güncelleme, e-spor modu ve ROG Akira Character tema paketini getiriyor. Buna ek olarak, kullanıcılara yeni bir animasyon düzenleyicisi de sunuluyor.

Güncellemeyle ROG Phone 5’in kamerasında da bazı optimizasyonlar yapılırken, sistemin kararlılığı da kuvvetlendiriliyor. Ünlü oyun geliştiricileriyle birlikte hazırlanan çeşitli tema paketleri de güncellemenin parçaları arasında yer alıyor.

ROG Phone 5’in kalbinde Qualcomm’un Snapdragon 888 işlemcisi bulunuyor. Akıllı telefon kutusundan Android 11 işletim sistemiyle çıkıyor. 6.78 inç 144 Hz Full HD+ AMOLED ekran ve 65W şarj desteğine sahip 6000 mAh pil de telefonun özellikleri arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Oppo Watch 2'nin sızan fotoğrafları bazı özellikleri gösteriyor

Asus ROG Phone 5, toplamda dört kameraya sahip. Ana kamera görevini 64 megapiksel sensör üstleniyor. 13 megapiksel ultra geniş açılı kamera ve 5 megapiksel makro sensör sistemi tamamlıyor. Telefonun önünde ise 24 megapiksel kamera yer alıyor.

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...

Windows 11 için ilk beta sürümü yayınlandı

Microsoft, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için Windows 11'in ilk beta sürümünü yayınladı. Bugüne kadar, Windows 11'e erişmek için Microsoft'un "son derece teknik deneyimli...