Apple Music Android uygulamasına iOS 14 özellikleri eklendi

iOS 14 ile Müzik uygulamasına eklenen yeniliklerden bazıları, Apple Music Android uygulamasında geçtiğimiz ay boyunca test edilmişti. Bir süre boyunca beta kullanıcılarının deneyimleyebildiği bu özellikler, uygulamanın ana versiyonuna da eklendi.

Apple Music’i Android üzerinde kullananları bekleyen yenilikler arasında göze ilk olarak “Şimdi Dinle” sekmesi çarpıyor. Bu sekme “Senin İçin” sekmesinin yerini alıyor. Bu sekmeyle birlikte hem arama deneyimi hem de iyileştirilmiş bir oynatma deneyimi sunuluyor.

İyileştirilmiş oynatma deneyimi çerçevesinde otomatik oynatma, cross-fade ve Instagram, Facebook ve Snapchat hikayelerinde paylaşım yapmak gibi özellikler sunuluyor. Bu özelliklerin hepsinden Apple Music Android uygulamasının kullanıcıları da yararlanabilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sony Xperia 1 III ve Xperia 5 III tanıtıldı; işte özellikleri

Apple’dan yapılan açıklamada, güncellemeyle birlikte uygulamanın performansının da iyileştirildiği belirtildi. Güncellemeye Google Play Store üzerinden erişilebiliyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HP Envy 14 (2021) İncelemesi

Dizüstü bilgisayar denilince akla gelen ilk markalardan biri olan HP'nin farklı fiyat noktalarına yayılmış çeşitli ürün serileri bulunuyor. Envy serisi, orta segment Pavilion ile...

F1 İtalya Emilia-Romagna GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonu üç haftalık bir aranın ardından Avrupa yarışlarıyla kaldığı yerden devam ediyor. Geçen yıl da sıra dışı takvimde sonbaharda düzenlenen bir...