Android 11 kişisel etkinlikleri iş takviminde gösterebilecek

Google Takvim uygulaması, Android 11 Workspace platformunu kullananların yararlanabileceği yeni bir özellik sunuyor. Kullanıcılar tüm kişisel ve iş verilerini hesaplarını bağlamak zorunda kalmadan Takvim uygulamasındaki iş takvimlerinde görebilecek.

Workspace (eski adıyla G Suite) ekibi, Android 11’de iş takvimleri içinde hem kişisel hem de iş verilerini bir arada görebilecek. Kullanıcılar kişisel takvimlerini iş hesaplarıyla paylaşmadıkları takdirde iş arkadaşları ve sistem yöneticileri bu bilgileri göremeyecek.

İş etkinlikleri de kişisel takvimde gösterilmeyecek. Kullanıcılar kişisel hesaplarına geçiş yaparak takvimlerini düzenleyebilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Redmi ilk oyun telefonunu nisan ayı bitmeden tanıtacak

Bu özellik varsayılan olarak kapalı tutulacak. Android 11 kullanıcılarının bu özelliği aktif hâle getirmesi gerekecek. Workspace sistem yöneticisinin onayı da gereksinimler listesinde yer alıyor. Özelliğin iki hafta içinde tüm Workspace kullanıcılarına ulaşması planlanıyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HP Envy 14 (2021) İncelemesi

Dizüstü bilgisayar denilince akla gelen ilk markalardan biri olan HP'nin farklı fiyat noktalarına yayılmış çeşitli ürün serileri bulunuyor. Envy serisi, orta segment Pavilion ile...

F1 İtalya Emilia-Romagna GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonu üç haftalık bir aranın ardından Avrupa yarışlarıyla kaldığı yerden devam ediyor. Geçen yıl da sıra dışı takvimde sonbaharda düzenlenen bir...