Amazon’un geleneksel sonbahar ürün duyuru etkinliğinin tarihi belli oldu

Amazon, büyük sonbahar donanım etkinliğinin tarihini resmen açıkladı. Söz konusu etkinlik 28 Eylül Salı günü Türkiye saatiyle 19.00’da gerçekleşecek. Her zaman olduğu gibi, Amazon etkinlikte neler bekleneceği konusunda herhangi bir ayrıntı vermiyor. Yurt dışındaki teknoloji yayınlarına gönderilen davette yalnızca “en yeni Amazon cihazlarımız, özelliklerimiz ve hizmetlerimiz hakkında haberler” olacağı mesajı yazıyor.

Önceki yıllarda Amazon sonbahar etkinliklerinde Echo hoparlörleri, Alexa’nın yazılımındaki güncellemeleri, yeni Eero yönlendiricileri, güncellenmiş Ring kameraları ve daha fazlasını duyurmuştu. Ayrıca şirket, daha benzersiz ve deneysel ürünlerini sonbahar etkinliğinde duyurma eğilimini taşıyor. Önceki yıllarda Echo Loop halkasının, Echo Frames gözlüklerinin ve geçen yılki ilk duyurusundan bu yana henüz ortaya çıkmamış olan Ring drone’nun duyurularını yapmıştı.

Etkinlikte duyurusu yapılacak ürünlerle ilgili detayları 28 Eylül Salı akşamı Teknoblog’da bulacaksınız.

Apple 14 inç MacBook Pro modelini tanıttı, işte özellikleri

Apple, 18 Ekim etkinliğinde beklendiği üzere yeni MacBook Pro modellerini tanıttı. Şimdiye kadar dedikodusu yapılan birçok özelliğin yeni modellerle karşımıza çıktığını görüyoruz. Yeni MacBook...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun