Alcatel 1 (2021) ile temel özellikler kompakt tasarımda geliyor

google news abone ol

TCL, MWC 2021 kapsamında sınırsız eğlence için güvenilir bir akıllı telefon performansı sunduğunu dile getirdiği Alcatel 1(2021) modelini tanıttı.

TCL Communication Pazarlamadan Sorumlu Yönetici Stefan Streit, “Yeni Alcatel 1akıllı telefonumuzla TCL olarak tüketicilerin ihtiyaçlarından fazlasını veren telefonlar sunmaya devam ettiğimizi gösteriyoruz. Sürekli olarak herkes için keyifli anlar yaratan yeni ürünler geliştiriyoruz. Alcatel 1, en uygun fiyatlı akıllı telefonları büyük değerle sunma taahhüdümüzü bir kere daha gözler önüne seriyor.” dedi.

Alcatel 1 (2021) özellikleri

Alcatel 1 kullanıcıların bir akıllı telefonda ihtiyaç duyduğu temel özelliklerin tamamını kompakt ve şık bir tasarımda sunuyor. Dört çekirdekli bir çip setinden güç alan Alcatel 1’de kullanıcıların uygulamalar arasında hızlıca ve kolayca geçiş yapabilecek yüksek performansa sahip olması için Android 11 (Go sürümü) bulunuyor.

5 inç 18:9 ekrana sahip bu Android telefonu, rahat ve yuvarlak bir tutuş sağlayan kavisli çerçevesiyle hareket halindeyken video izlemek için ideal bir kullanım sunuyor. Arkadaki ince oymalı doku, kaymayan ve parmak izi bırakmayan bir yüzeyin yanı sıra telefonun zarif estetiğini tamamlayan hareketli bir ışık efekti sağlıyor.

TCL’in belirttiğine göre bu telefon, akıllı ve kolay kullanıcı deneyimi düşünülerek oluşturuldu. Fotoğraf çekerken yüz takibi, kullanıcıyı ve arkadaşlarını odakta kalmasını sağlıyor. Göz Rahatlığı modu da ekrandan gelen mavi ışık miktarını azaltarak gözün yorulmamasına yardımcı oluyor.

Ağustos 2021’de Avrupa’da satışa çıkacak olan Alcatel 1, siyah ve mavi renk seçenekleriyle geliyor.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER
ÖNE ÇIKANLAR