Apple’dan Çin Yeni Yılı için özel AirPods Pro

Apple, Çin Yeni Yılı’nı kutlamak amacıyla özel bir AirPods Pro hazırladı. Bu özel versiyon, standart versiyonla aynı tasarıma ve özelliklere sahip. Ancak kulaklığın ambalajının ve şarj kutusunun üzerinde sevimli öküz çizimleri bulunuyor.

Öküz seçiminin nedeni ise 2021’in Çin takviminde öküz yılı olarak geçmesi. Apple böylelikle en önemli pazarlarından biri olarak gördüğü Çin için sevimli bir jest yapmış oluyor.

Ancak AirPods Pro’nun bu özel versiyonunun satış alanı sadece Çin’le sınırlı kalmayacak. Hong Kong, Singapur, Tayland ve Malezya’da da Çin Yeni Yılı için hazırlanmış AirPods Pro’yu satın almak mümkün olacak.

AirPods Pro’nun özel versiyonunun bu ülkelerde standart versiyonla aynı fiyat karşılığında satılacağını belirtmekte fayda var.

airpods pro Bu özel üretim AirPods Pro, yukarıda adı geçen ülkelerde Apple’ın çevrimiçi ve fiziksel mağazalarında satılacak. Ancak müşterilere her siparişte sadece iki adet kulaklık alma izni veriliyor. Yani Apple bu AirPods Pro’nun özel üretim olduğunu açık biçimde gösteriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
AirPods 3 tanıtım tarihi için iPhone 13 ile kesişen tahmin

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...

Windows 11 için ilk beta sürümü yayınlandı

Microsoft, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için Windows 11'in ilk beta sürümünü yayınladı. Bugüne kadar, Windows 11'e erişmek için Microsoft'un "son derece teknik deneyimli...