AirPods 3 tasarımını gösteren yeni fotoğraflar ortaya çıktı

AirPods 3 olarak da anılan üçüncü nesil AirPods’un tasarımını gösteren yeni görseller internete sızdı. Apple’ın yeni AirPods’u bu ay içinde gerçekleştireceği etkinlikte tanıtılacağı söyleniyor.

GizmoChina sitesi tarafından paylaşılan görsellerin bir tedarikçiden alındığı belirtildi. Bu görseller, AirPods’un sap kısmının küçüldüğünü ve tasarımın genel itibarıyla AirPods Pro’ya benzediğini gösteriyor.

Bu fotoğraflar, daha önce çıkan haberlerde görülen iddiaları da destekliyor. Üçüncü nesil AirPods’un tasarım olarak Pro versiyona benzeyeceği, ancak kulaklıkta aktif gürültü engelleme gibi üst sınıf özelliklerin bulunmayacağı belirtilmişti.

Bu tarz sızıntılara şüpheyle yaklaşmak gerekse de, geçmişte doğru bilgiler paylaşan “@Duanrui1205” kullanıcı isimli duyumcunun görselleri paylaşması da doğruluk ihtimalini kuvvetlendiriyor.

airpods 3 AirPods 3 tanıtımının yapılacağı Apple etkinliğinin 23 Mart’ta gerçekleştirilebileceği söyleniyor. Apple’ın bu etkinlikte AirTags ve yeni iPad modellerini tanıtabileceği de konuşulanlar arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
AirPods 3 tanıtım tarihi için iPhone 13 ile kesişen tahmin

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...

Windows 11 için ilk beta sürümü yayınlandı

Microsoft, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için Windows 11'in ilk beta sürümünü yayınladı. Bugüne kadar, Windows 11'e erişmek için Microsoft'un "son derece teknik deneyimli...