Fırsatlar

Samsung Galaxy Tab S9 Ultra 512 GB modelinde 4.500 TL’lik fiyat avantajı

galaxy tab s9 ultra

Samsung’un en yeni amiral gemisi tablet serisi olan Galaxy Tab S9’un en büyük ekranlı ve en üst seviye modeli olan Galaxy Tab S9 Ultra’nın 512 GB kapasiteli versiyonu, Amazon.com.tr’de 25.499 TL’lik fiyat etiketiyle satılıyor. Aynı ürün, Samsung Shop Online’da ise 29.999 TL’lik fiyattan müşterileri bekliyor.

Samsung Galaxy Tab S9 Ultra özellikleri

Samsung Galaxy Tab S9 Ultra, her yönüyle yaratıcılığınızı sergilemek için tasarlanmış bir tablet olarak nitelendiriliyor. 14,6″ Dynamic AMOLED 2X ekranı ile tam dikdörtgen görsel alan sunarken, yuvarlatılmış köşeleri sayesinde zarif bir görünüm kazanıyor. HDR10+ ve 120 Hz yenileme hızı desteği ile eşsiz bir görüntü kalitesine sahip olan bu cihaz, canlı renkleri ve gerçek siyahlarıyla içerikleri keskin ve gerçekçi bir şekilde yansıtıyor.

Galaxy Tab S9 Ultra, dayanıklılık konusunda da öne çıkıyor. Armor Aluminum kasası ve IP68 sertifikası ile su ve toza karşı olan üstün direnci sayesinde açık hava maceralarında dahi güvenle kullanılabilir. Tablet, tatlı suda 30 dakika boyunca 1,5 metre derinliğe kadar dayanıklılık göstermesiyle dikkat çekiyor, ancak plaj ve havuz kullanımı için önerilmiyor.

Dahili S Pen’in IP68 sertifikası, tabletin su ve toza dayanıklılık özelliklerini tamamlıyor. Geliştirilmiş uç hassasiyeti ve yanlış dokunmalara karşı iyileştirilmiş tepki verme kabiliyeti ile kullanımı kolaydır. Manyetik bağlantısı ve çift yönlü şarj özelliği sayesinde S Pen, kullanım kolaylığı sağlıyor ve daha etkin bir çalışma deneyimi sunuyor.

Samsung’un Vision Booster teknolojisi de ekranın parlak dış mekan koşullarında bile net görünür olmasını sağlıyor. Aydınlık ortam koşullarında bile netliği koruyan bu özellik, tablet kullanımını dışarıda da rahat bir hale getiriyor. Kontrast ve renk geliştirmeleri ile Galaxy Tab S9 Ultra, iç ve dış mekan kullanımı arasında sorunsuz bir geçiş sunuyor.

Teknoloji tutkunları için, Galaxy Tab S9 Ultra’nın kalbi olan Snapdragon 8 Gen 2 işlemci, yüksek performanslı ve enerji verimli oyun deneyimleri ile kullanıcıları memnun ediyor. Özelleştirilmiş grafik motoru sayesinde, 3D oyunlarda gerçeğe yakın yansıma ve gölge desteği sunar. 1 TB’a kadar genişleyen dahili depolama alanı ve microSD kart desteği ile fotoğraf, video ve diğer içeriklerinizi saklamak için bolca yere sahip olursunuz. Ayrıca, büyük ekrandan maksimum düzeyde fayda sağlamak üzere tasarlanmış uygulamalarla, yaratıcılığınızı serbest bırakma fırsatı sunuyor.

Bu arada Samsung Shop Online’da, tabletin 1 TB kapasiteli versiyonu için 4.000 TL indirim sağlayan sürpriz bir kupon karşınıza çıkabilir. Bunun sayesinde tabletin 1TB/16GB RAM versiyonunu 36.999 TL yerine 32.999 TL’ye satın alma imkanını elde edebilirsiniz.

Video: Samsung Galaxy Tab S9 İncelemesi