Asus Zenfone 3 modellerinin izine benchmark testlerinde rastlandı

zenfone 3

Orta segment telefonlar ucuzlamakla birlikte giderek daha iyi ve donanımlı hâle geliyor. Daha iyi satın alma seçenekleri, daha üstün teknik özellikler bunları bilinçli tüketicilerin tercihi hâline getiriyor. Bu fiyat-performans oranı yüksek telefonlar arasında Asus Zenfone serisi önlerde bulunuyor. Görünüşe göre Asus Zenfone 3 modellerini test etmeye başladı. İki adet versiyon bir benchmark sitesinin kayıtlarında görüldü.

Z010DD ve Z012D modelleri bunların Zenfone 3 modelleri olduğuna dair kuvvetli bir kanıt teşkil ediyor. Çünkü Zenfone 2 telefonları Z008 ve Z00AD gibi model numaralarıyla geliyordu. Bu arada görünüşe göre Asus, Zenfone 2’de kullandığı Intel işlemcileri bırakıyor ve bu sefer Qualcomm işlemcilere geçiş yapıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Asus Zenfone 2 Laser İncelemesi

Z012D üst sınıf model olacak gibi görünüyor. Teknik özellikleri arasında 5.5 inç 1080p ekran, Qualcomm Snapdragon 650 işlemci, 3 GB RAM, 12 megapiksel arka kamera, 5 megapiksel ön kamera bulunuyor. Z010DD ise giriş seviyesi model olacak gibi görünüyor. 5.9 inçlik daha büyük, ancak 720p ile daha düşük çözünürlüklü ekran, Snapdragon 615 işlemci, 3 GB RAM gibi özellikler bu Android telefon modelinde olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Asus Zenfone 2 İncelemesi

Fiyatların aynı seviyede kalacağını düşünecek olursak, bu yeni telefonların fiyatları muhtemelen 900 ile 1400 TL arasında değişecektir.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Discovery Plus içerikleri BluTV uygulamasında yer bulmaya başladı

Discovery, geçtiğimiz yılın sonlarına doğru orijinal içeriklerini barındıran bir isteğe göre video izleme servisi olan Discovery Plus'ı faaliyete geçirmişti. Başta ABD olmak üzere çeşitli...