Yeni Samsung Galaxy M21 Google Play Console’da görüldü

Samsung Galaxy M21 Prime Edition isimli yeni bir telefon, kısa bir süre önce Samsung’un Hindistan internet sitesinde görülmüştü. Ancak yeni bir sızıntı, Samsung’un başka bir isimde karar kıldığını gösteriyor. Ya da en azından farklı bölgelerde farklı bir isimle yola çıkılması muhtemel görünüyor.

M21 Prime Edition’ın SM-M215G model numarası, Google Play Console’da da görüldü. Ancak burada telefonun ismi M21 2021 Edition olarak geçiyor. Google Play Console’da telefonun teknik özellikleri konusunda bilgi verilmiyor.

Galaxy M21, bir yıldan uzun bir süre önce M31’in daha uygun fiyatlı versiyonu olarak gözler önüne çıkmıştı. Akıllı telefonda 6.4 inç büyüklüğünde Full HD+ Super AMOLED ekran, Exynos 9611 işlemci, 6000 mAh pil ve 48 megapiksel ana arka kamera gibi özellikler bulunuyor.

Yeni Samsung Galaxy M21 2021 Edition ile yapılacak değişikliklerin kozmetik olmaktan öteye geçmesi umulsa da, bu konuda kesin bir şey söylemek kolay değil. Çünkü Samsung’un Galaxy M22 üzerinde çalıştığı da biliniyor. Bu telefonda Helio G80 işlemci, 6000 mAh pil, 48 megapiksel ana kamera ve 6.4 inç Super AMOLED ekran gibi özelliklerin bulunması bekleniyor.

Samsung One UI 4 tasarımını Windows PC’lerine getiriyor

Samsung, One UI 4 mobil arayüz tasarımını Galaxy Book serisi Windows dizüstü bilgisayarlarına getiriyor. Yeni tasarım Samsung Notes, Samsung Gallery ve Samsung Settings gibi...

Xiaomi 11T, 11T Pro ve 11 Lite 5G NE modelleri için Türkiye fiyatları duyuruldu

Xiaomi Türkiye pazarındaki genişlemesini eylül ayında duyurduğu 11T, 11T Pro ve 11 Lite 5G NE modelleriyle sürdürüyor. Şirket bugün İstanbul'da düzenlediği etkinlikte yeni telefonlarının...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Bu haberi arkadaşınızla paylaşın