Xiaomi Redmi K50 Gaming Edition’ın tanıtım tarihi belli oldu

google news abone ol

Xiaomi Redmi K50 Gaming Edition hakkındaki haberler bir süredir etrafta dolaşıyordu. Akıllı telefonun tanıtım tarihi konusunda beklenen açıklama nihayet geldi. Redmi K50 Gaming Edition, 16 Şubat’ta gözler önüne çıkacak. Tanıtım etkinliği Çin’de yerel saatle 19:00’da (TSİ 14:00) başlayacak.

Weibo’da paylaşılan afişler, telefonun tasarımı konusunda fikir edinmeyi sağlıyor. Görsellerden birinde Redmi K50 Gaming Edition’ın arka paneli ve tetik tuşları bulunuyor. Kamera modülünün hemen yanındaki flaşın şimşek şeklinde olması da ayrıca göze çarpıyor.

Kamera modülünde üç sensör bulunuyor. Modüle daha yakından bakıldığında kenarlarında “Freezing” (Dondurucu) ve “Speediest” (En Hızlı) ifadelerinin yazması dikkat çeken bir diğer unsur oluyor.

Xiaomi Redmi K50 Gaming EditionRedmi, yeni telefonunu için Çinceden otomatik olarak çevrildiğinde “soğukkanlı amiral gemisi” anlamına gelen bir tabir kullanıyor. Ancak telefonun teknik özellikleri konusunda farklı bir bilgi verilmiş değil.

Xiaomi Redmi K50 Gaming Edition için duyuru yapsa da; K50, K50 Pro ve K50 Pro Plus modelleri için bilgi verilmiş değil. Ancak önümüzdeki hafta gerçekleştirilecek etkinlikte birden fazla telefonun tanıtılması sürpriz olmayacaktır.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Akıllı saat ve kulaklığı birleştirecek Huawei Watch Buds’ın çıkışı yakın

Son zamanlarda web'de veya sosyal medyada Huawei Watch Buds adıyla anılan ilginç bir cihaza denk gelmiş olabilirsiniz. Bunun bir Huawei hayranı tarafından geliştirilmiş bir...

Oppo Enco X2 İncelemesi

Oppo Enco X2 inceleme yazısında aktif gürültü engelleme özellikli ve Dynaudio teknolojili ses deneyimi sunan kablosuz kulaklık ile ilgili yorumlar var.

Kanye West Parler’ı satın almaktan vazgeçti

Kanye West Parler'ı satın almaktan vazgeçti. Ünlü rapçi Twitter hesabının askıya alınmasının ardından kendisini Twitter'ın karşısında "ifade özgürlüğü" odaklı bir alternatif olarak tanımlayan Parler'ı...

Disney oyuncuları daha genç veya yaşlı gösterebilen yapay zekâ sistemi geliştirdi

Disney yapay zekâ ile oyuncuların ekranda gerçekten daha yaşlı veya genç görünmelerini mümkün hâle getiriyor. Şirketin araştırmacıları tarafından geliştirilen sistemde görsel efekt uzmanlarına daha...

ÖNE ÇIKANLAR