Xiaomi Mi Mix 4 önümüzdeki hafta tanıtılacak

Bir süredir konuşulan Xiaomi Mi Mix 4 için beklenen açıklama sonunda geldi. Xiaomi akıllı telefonun 10 Ağustos’ta Çin’de gözler önüne çıkacağını açıkladı. Tanıtım etkinliği Türkiye saatiyle 14.30’da başlayacak.

Etkinlik afişinde telefonu görmek mümkün olmuyor. TENAA kayıtlarında telefonun 8 veya 12 GB RAM ve 256 GB dahili depolama alanıyla geleceği görülmüştü. Ünlü duyumcu Digital Chat Station ise Mi Mix 4’te kullanıldığı söylenen ekran paneline ait bir videoyu paylaştı. Söz konusu videoda telefonun ön kamerasını görmek de mümkün oluyor.

Mi Mix 4’ün ön kamerası videoda görülse de, kameranın ekranın altına gizlenebileceği de belirtiliyor. Daha önceki sızıntılarda telefonun arkasında da bir kameranın bulunacağı görülmüştü.

xiaomi mi mix 4Xiaomi Mi Mix 4 büyük ihtimalle Qualcomm Snapdragon 888 işlemciyle gelecek. 120W şarj desteği de telefonun özellikleri arasında sayılıyor.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun