Xiaomi Mi 11 Ultra’nın kamera sistemi için yeni açıklama

Xiaomi Mi 11 Ultra önümüzdeki hafta resmen gözler önüne çıkacak. Tanıtım etkinliği için geri sayım devam ederken, akıllı telefona dair yeni bir doğrulama daha geldi. Mi 11 Ultra’nın kamera sisteminde Samsung’un ISOCELL GN2 sensörü de bulunacak.

50 megapiksel çözünürlüklü bir sensör olan GN2, 1.4 µm büyüklüğünde piksellere ve piksel birleştirme teknolojisine sahip. Dual Pixel Pro otomatik odaklama sisteminin varlığı ise daha hızlı ve doğru odaklama imkanını sağlıyor. 4K 120 fps video kaydı da GN2’nin özellikleri arasında bulunuyor.

Mi 11 Pro ve Ultra’da 48 megapiksel ultra geniş açılı ve yine 48 megapiksel periskop kameranın bulunacağı söyleniyor. 5x optik ve 120x dijital zum da kamera sisteminin özellikleri arasında sayılıyor.

xiaomi mi 11 ultra Xiaomi Mi 11 Ultra, 29 Mart’ta düzenlenecek etkinlikte tanıtılacak. Mi 11 Pro’nun da etkinlikte gözler önüne çıkacağı biliniyor. Bu ikiliye Mi 11 Lite’ın eşlik etmesi de beklentiler arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Apple 20 Nisan etkinliği duyuruldu, yeni iPad Pro bekleniyor

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rekabet Kurumu’ndan Google’a 296 milyon TL’lik para cezası

Google hakkında geçtiğimiz yıl başlatılan, arama ve turizm sorgularında kendini öne çıkarmakla suçlandığı soruşturmanın sonunda karar açıklandı. Rekabet Kurumu'nun açıkladığı karar doğrultusunda Google Reklamcılık...