Xiaomi Mi 11 Ultra Android 12 ile benchmark testinden geçti

Kısa süre önce tanıtılan Xiaomi Mi 11 Ultra, kutusundan Android 11 işletim sistemi ve MIUI 12.5 kullanıcı arayüzüyle çıkmıştı. Android 12’nin beta versiyonunun Mi 11 Ultra’ya gelişi konusunda şimdiye kadar somut bir detay ortaya çıkmamıştı. Ancak Android 12 işletim sistemiyle çalışan bir Mi 11 Ultra, Geekbench’in benchmark testinden geçti.

Telefonun M2102K1G model numarasını taşıyan küresel versiyonu, en yeni Android sürümüyle Geekbench’in test merkezine konuk oldu. Bu sızınıtının ardından Xiaomi’nin de Android 12 güncellemesiyle ilgili daha fazla detay paylaşması bekleniyor.

Önümüzdeki haftalarda Android 12’nin açık beta programına dair yeni detayların açıklanabileceği belirtiliyor. Dolayısıyla bu konuda gelecek haberlere kulak kabartmakta fayda var.

Mart ayının sonunda gözler önüne çıkan Xiaomi Mi 11 Ultra, Qualcomm Snapdragon 888 işlemci taşıyor. Çift ekranlı telefona ihtiyaç duyduğu enerjiyi 5000 mAh kapasiteli 67W şarj desteğine sahip pil veriyor.

Samsung One UI 4 tasarımını Windows PC’lerine getiriyor

Samsung, One UI 4 mobil arayüz tasarımını Galaxy Book serisi Windows dizüstü bilgisayarlarına getiriyor. Yeni tasarım Samsung Notes, Samsung Gallery ve Samsung Settings gibi...

Xiaomi 11T, 11T Pro ve 11 Lite 5G NE modelleri için Türkiye fiyatları duyuruldu

Xiaomi Türkiye pazarındaki genişlemesini eylül ayında duyurduğu 11T, 11T Pro ve 11 Lite 5G NE modelleriyle sürdürüyor. Şirket bugün İstanbul'da düzenlediği etkinlikte yeni telefonlarının...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Bu haberi arkadaşınızla paylaşın