Xiaomi Mi 11 sızıntılarına resmi fotoğraflar eklendi

Xiaomi Mi 11 serisi 28 Aralık’ta resmiyet kazanacak. Daha önce sızan fotoğraflar sayesinde telefonun neye benzediği büyük ölçüde görülmüştü. Bu sızıntılara şimdi de Mi 11’in arka panelini farklı renklerde gösteren fotoğraflar eklendi. Söz konusu fotoğraflar sayesinde Snapdragon 888 işlemcili cihazın neye benzeyeceği daha net biçimde görülüyor.

Resmi fotoğraflarda siyah, beyaz, mavi ve mor renk seçeneklerini görmek mümkün oluyor. Akıllı telefonun 108 megapiksel çözünürlüklü ana kamerasının varlığı da bu fotoğraflarla doğrulanıyor.

Mi 11’le ilgili sızıntılar resmi fotoğraflarla sınırlı kalmıyor. Akıllı telefonun hem önünü hem de arkasını gösteren canlı fotoğraflar da mevcut. Arka panelin deri gibi görünen bir dokuya sahip olduğu görülürken, kavisli ekran da ayrıca göze çarpıyor.

Fotoğrafta ekranın üst kısmını görmek mümkün olmasa da, 12 GB RAM ve Android 11 tabanlı MIUI 12’nin varlığı doğrulanıyor.

Xiaomi Mi 11 ile ilgili bir detayı da resmi olarak doğruladı. Akıllı telefonun ekranı Corning Gorilla Glass Victus cam ile korunacak. Xiaomi’nin verdiği bilgiye göre, Mi 11’in ekranı akıllı telefon pazarındaki en pahalı ekran olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Realme Q3 sızıntısı Dimensity 1100 işlemciyi gösteriyor

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YouTube Kids uygulaması artık Türkiye’de

YouTube yetişkinler kadar çocuklar için de epey popüler platformlardan bir tanesi. Çocuklar daha bebekliklerinden itibaren YouTube'dan oynatılan videolarla büyüyor desek yanlış olmaz. Bu durumu...

Apple iMac M1 işlemci ve parlak renklerle yenilendi

Apple daha ince bir tasarıma, yeni M1 işlemciye ve parlak renk seçeneklerine sahip yeni iMac masaüstü bilgisayarını tanıttı. Klasik renkli iMac'lere bir tür saygı...