Xiaomi Mi 11 serisinin tanıtım tarihi belli oldu

Xiaomi, Qualcomm’un yeni amiral gemisi işlemcisini taşıyan ilk telefonu çıkaracağını daha önce açıklamıştı. Şirket bu konuda beklenen duyuruyu sonunda yaptı. Xiaomi Mi 11 serisi, 28 Aralık’ta gözler önüne çıkacak.

Mi 11 serisinde en az iki farklı modelin bulunması bekleniyor. Standart Mi 11’in daha geniş kitlelere hitap eden bir amiral gemisi olması, Mi 11 Pro’nun ise en yeni teknolojileri barındırması öngörülüyor.

Mi 11 serisinde beklendiği gibi Snapdragon 888’i görmek mümkün olacak. 120 Hz yenileme hızına sahip QHD+ ekran, 50 megapiksel ana kamera ve Pro versiyon için 12 megapiksel telefoto kamera beklenen diğer özellikler arasında yer alıyor.

xiaomi mi 11 Xiaomi Mi 11 serisinde tamamen yeni bir kamera tasarımının kullanılması bekleniyor. Daha hızlı şarj da sunulması öngörülen özelliklerden biri durumunda. 28 Aralık’a doğru geri sayım devam ederken Mi 11 serisine dair yeni bilgiler duymak sürpriz olmayacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Harmony OS 2'nin yüklü olduğu cihaz sayısı ile ilgili Huawei'den yeni açıklama

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...

Windows 11 için ilk beta sürümü yayınlandı

Microsoft, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için Windows 11'in ilk beta sürümünü yayınladı. Bugüne kadar, Windows 11'e erişmek için Microsoft'un "son derece teknik deneyimli...