Xiaomi 12 için şimdiye kadarki en net sızıntı

google news abone ol

Xiaomi 12 büyük ihtimalle 2022’nin başlarında resmiyet kazanacak. Henüz bu konuda Xiaomi’den bir işaret gelmezken, son birkaç haftadır ortaya çıkan sızıntılar telefonun beklenenden erken tanıtılabileceğini düşündürüyor.

Bu sızıntılara son olarak Xiaomi 12’ye ait olduğu söylenen canlı fotoğraflar eklendi. Weibo’da paylaşılan fotoğraflarda akıllı telefon metroda kullanılırken görülüyor.Cihazın etrafındaki kılıf, tasarımı meraklı gözlerden koruma görevini başarıyla yerine getirmişe benziyor.

Ekran normalden biraz daha uzun gibi görünse de, bunun fotoğrafların çekildiği açıyla ilgili olduğu da söylenebilir. Daha önce çıkan bir sızıntıda da telefonun normalin üstünde bir ekran kasa oranına sahip olacağı ve ekrandaki ön kamera deliğinin küçük olacağı öne sürülmüştü.

Xiaomi 12 için şimdiye kadarki en net sızıntıXiaomi 12, kısa süre önce Hindistan Standartlar Bürosu tarafından da onaylanmıştı. Bu da akıllı telefonun belki de 2022’yi bulmadan duyurulabileceğini düşündürüyor. Bunun doğruluğunu görmek için beklemek gerekiyor.

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER