Xbox Series X görünümünde mini buzdolabı geliyor – Video

Microsoft, E3 2021 gösterisini oldukça havalı bir duyuruyla sonlandırdı: Şirketin bir Twitter anketinde Skittles’ı mağlup ettikten sonra yapmaya söz verdiği Xbox Series X şeklindeki mini buzdolabı, 2021 sonlarında yurt dışında satışa çıkacak.

Resmi adı Xbox Mini Fridge, yani Xbox Mini Buzdolabı olarak belirlenen bu ürün, Microsoft tarafından “dünyanın en güçlü mini buzdolabı” olarak nitelendiriliyor. Microsoft, hazırladığı tanıtım videosunda buzdolabının “Xbox Velocity Cooling Architecture” olarak adlandırdığı mimarisine vurgu yapıyor. Burada Xbox Series X’in sahip olduğu “Velocity Architecture” adlı donanım yapısına da atıfta bulunuluyor.

Xbox Series X ilk kez 2019’da duyurulduğunda, insanlar kutu biçimindeki şeklini bir buzdolabına benzetmişlerdi. Microsoft da daha sonra bu benzetmeden yola çıkarak sosyal medyada kendi ürünüyle dalga geçmişti. Üstelik yakında çıkacak olan Xbox Mini Buzdolabı, aslında Xbox Series X şeklindeki tek buzdolabı olmayacak. Şirket, kasım ayında gerçek, tam boyutlu, X Serisi bir buzdolabı çıkarmanın sözünü de daha önce vermişti.

Huawei FreeBuds Lipstick hızlı inceleme: Hem göze hem de kulağa hitap ediyor

Huawei'nin Viyana'da düzenlediği Nova 9 lansmanında duyurduğu ürünlerden bir tanesi de FreeBuds Lipstick oldu. Aslına bakarsanız, bu ürünün diğerlerinin önüne geçtiğini bile söylemek yanlış...

PayPal’dan Pinterest iddiası hakkında açıklama

PayPal bir açıklama yaparak Pinterest ile ilgilendiğine dair çıkan haberleri yalanladı. Ödeme şirketinin sosyal platformu 45 milyar dolar karşılığında satın alacağı iddiası geçtiğimiz haftanın...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun