The Witcher’ın 3. sezonunda beklenen final yaklaşıyor

27 Temmuz'da yayınlanacak son üç bölümle birlikte Henry Cavill'ın Geralt rolündeki serüveni son buluyor.

Netflix’in popüler dizisi The Witcher‘ın 3. sezonu, izleyicileri büyük bir finalle karşı karşıya bırakacak gibi görünüyor. 27 Temmuz’da yayınlanacak son üç bölümle birlikte, Henry Cavill’ın Geralt of Rivia rolündeki macerası sona eriyor ve rolü Liam Hemsworth devralıyor.

Netflix’in yayınladığı yeni fragmanda, izleyicilerin son bölümlerde nelerle karşılaşacağına dair ipuçları veriliyor. Büyük ve kanlı bir savaşın izleri görülüyor. Bir noktada, Geralt’ın kılıcının savaşta kırıldığına tanık oluyoruz. Bu, yeni düşmanının oldukça güçlü olduğunu gösteriyor. Fragman, Geralt’ın “Bundan geri dönüş yok” dediği bir sahneyle sona eriyor. Bu, oldukça ürkütücü bir hava yaratıyor.

The Witcher‘ın 3. sezonunun ilk yarısı, yani Netflix’in “cilt” olarak adlandırdığı bölüm, haziran ayında yayınlanmaya başladı ve Cavill’ın büyük çaplı bir çatışmayla sahneden çekilmesi için zemin hazırlıyordu. Sezonun sonunu oluşturacak üç bölümün resmi özeti şöyle:

Kıtadaki krallar, büyücüler ve canavarlar onu yakalamak için yarışırken, Geralt Ciri’yi saklar ve yeni birleşmiş ailesini yok etmekle tehdit edenlere karşı korumaya kararlıdır. Ciri’nin büyülü eğitimine Yennefer’ın görevlendirildiği Aretuza’nın korunan kalesine giderler. Burada kızın kullanılmamış güçleri hakkında daha fazla bilgi edinmeyi umarlar; ancak, kendilerini politik yolsuzluk, karanlık büyü ve ihanetin savaş alanında bulurlar. Geri dönmek zorundadırlar, her şeyi riske atmalıdırlar – ya da birbirlerini sonsuza dek kaybetme riskiyle karşı karşıya kalırlar.

Netflix, yaklaşan bölümlerden yeni görüntüler de paylaştı. Dizinin yapımcılarına göre, sezonu ikiye bölmek fikri, kısmen Stranger Things 4‘ten ve izleyicilere tartışacakları bir uçurum bırakma arzusundan ilham alındı.

  • The Witcher'ın 3. sezonunda beklenen final yaklaşıyor
  • The Witcher'ın 3. sezonunda beklenen final yaklaşıyor
  • The Witcher'ın 3. sezonunda beklenen final yaklaşıyor
  • The Witcher'ın 3. sezonunda beklenen final yaklaşıyor
  • The Witcher'ın 3. sezonunda beklenen final yaklaşıyor
  • the witcher 3. sezon
  • The Witcher'ın 3. sezonunda beklenen final yaklaşıyor
  • The Witcher'ın 3. sezonunda beklenen final yaklaşıyor

Yürütücü yapımcı Steve Gaub, The Verge sitesine verdiği demeçte, “Akış dünyasında uçurumlar gerçekten var olmaz çünkü bir bölüm bittiğinde hemen oynatıyorsunuz” dedi. “O beklenti, tartışma ve çevrimiçi sohbet etme tatmini alamazsınız. Bu yüzden bunu hayranlara vermek istedik ve hikaye bunu yapmamız için oradaydı.”

The Witcher 3. sezon: Büyük savaşın eşiğinde

The Witcher‘ın 3. sezonunun ikinci yarısı, Geralt’ın Ciri’yi koruma çabalarını ve onunla birlikte Yennefer’ın büyülü eğitimine devam etmeye çalışmasını konu alıyor. Ancak, Aretuza’nın korunan kalesine vardıklarında, kendilerini politik yolsuzluk, karanlık büyü ve ihanetin savaş alanında buluyorlar. Bu durum, onları geri dönmeye ve her şeyi riske atmaya zorluyor. Yoksa birbirlerini sonsuza dek kaybetme riskiyle karşı karşıya kalacaklar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Hideo Kojima'nın Xbox için hazırladığı yeni oyunu OD'un ilk fragmanı yayınlandı

The Witcher‘ın 3. sezonu, izleyicilere büyük bir final sunuyor ve bu final, Henry Cavill’ın Geralt rolündeki serüveninin sonunu işaret ediyor. Ancak, bu son, yeni başlangıçların kapısını açıyor. Liam Hemsworth, dördüncü sezonda Geralt rolünü devralacak ve The Witcher‘ın büyülü dünyası yeni bir yüzle devam edecek.

Sabri Küstür
Sabri Küstür
Teknolojiye olan ilgisi çocukluk yıllarına dayanıyor. Yüksek Elektronik ve Haberleşme Mühendisi. Elde ettiği mesleki bilgi ve deneyimi Teknoblog aracılığıyla paylaşmayı tercih etmiştir.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun