The Last of Us Part II PlayStation Now’a geliyor

Sony, bu ay bazı popüler oyunlarını PlayStation Now’a getiriyor. Bunlar arasında şüphesiz en çok dikkat çeken ise The Last of Us Part II. Naughty Dog’un “kıyamet sonrası” bir dönemde geçen macerasının yeni oyunu, geçtiğimiz yılın haziran ayında yayınlanmıştı. Oyun, 2020’de verilen pek çok ödülün de sahibi olmuştu.

PlayStation Now’a eklenen bir diğer yeni oyun ise Fallout 76 oldu. Fallout 76’nın geliştiricisi Bethesda geçtiğimiz yıl Microsoft tarafından satın alınmıştı. Final Fantasy VIII Remastered, Desparados III, Amnesia: Collection, Yet Another Zombie Defense ve Victor Vran: Overkill Edition da yeni PlayStation Now oyunları arasında bulunuyor.

Söz konusu oyunların hepsi bugün itibarıyla PlayStation Now’da yerlerini alacak. The Last of Us Part II, 3 Ocak’a kadar abonelerin erişimine açık olacak. PlayStation Now aboneleri oyunu PC üzerinden de oynayabilecek.

PlayStation Now’a gelen en son The Last of Us oyununun hâlihazırda PlayStation Store’da indirimli olarak satıldığını belirtmekte de fayda var.

Apple 14 inç MacBook Pro modelini tanıttı, işte özellikleri

Apple, 18 Ekim etkinliğinde beklendiği üzere yeni MacBook Pro modellerini tanıttı. Şimdiye kadar dedikodusu yapılan birçok özelliğin yeni modellerle karşımıza çıktığını görüyoruz. Yeni MacBook...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun