Spotify’ın önbelleğini silmek indirilen parçaları kaldırmıyor

spotify önbellek

Spotify’ın Android ve iOS uygulamaları indirilen parçalarınızı etkilemeden önbelleği boşaltmanıza izin veriyor. Bu, çok önemli bir gelişme gibi görünmese de, Spotify’ın cihazlarında daha az yer kaplamasını, buna rağmen internete bağlı değilken bile şarkılarını dinlemeyi isteyen kullanıcıların hoşuna gidecektir.

Android Police’in belirttiğine göre, söz konusu güncelleme birkaç hafta önce Android kullanıcılarına sessiz sedasız biçimde sunulmuştu. Spotify da önbelleği boşalttığınızda indirilmiş olan parçaların silinmediğini doğruladı.

Bu yeni özellik Spotify’ın Android ve iOS uygulamalarının en son versiyonlarında yer alıyor. Ayarlar içinde önbellek ve kayıtlı verileri sil şeklinde bir seçeneği görebilirsiniz.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone satın almayı düşünenlerin ilgisini çekecek indirim fırsatı

Bugünlerde bir iPhone satın almayı düşünüyorsanız, bu indirim fırsatı mutlaka ilginizi çekecektir. Trendyol'da bulunan Gürgençler Apple Premium Reseller mağazasında iPhone 12 Pro Max, iPhone...

Kontrolden çıkan Çinli roketin parçaları Hint Okyanusu’na düştü

Kontrolden çıkan Çinli roketin parçalarının Hint Okyanusu'na düştüğü tahmin ediliyor. Çin'in uzay ajansının sabah saatlerinde yaptığı açıklamada, Long March 5B roketin Maldivler'in batısına düştüğünün...