Spotify Blend tüm kullanıcılara açılıyor

Spotify Blend özelliğini geçtiğimiz haziran ayında duyurmuştu. Bu özellik, kullanıcıların ve bir arkadaşlarının dinleme geçmişlerinden şarkılar çekerek bir çalma listesi oluşturuyor. Bu özellik bazı iyileştirmelerle tüm Spotify kullanıcılarına açılıyor.

Artık her bir Blend listesi oluşturulduğunda bir eşleşme puanı verilecek. Böylelikle iki arkadaşın müzik zevklerinin benzerliğini görmek mümkün olacak. Kullanıcılara listeye giren şarkı ve sanatçılarla ilgili eğlenceli bilgiler barındıran paylaşılabilir hikayeler de sunulacak. Blend çalma listelerinin kapakları özelleştirilebilecek.

Bu özelliği tüm Spotify kullanıcıları deneyebilecek. Ancak kimin müzik zevkinin hangi şarkıyı çalma listesine yerleştirdiğini sadece Spotify Premium aboneleri görebilecek.

Spotify kullanıcıları mobil uygulamanın “Sizin İçin sekmesinde” Blend oluştur yazısına dokunarak ve daha sonrasında da bir arkadaşlarını davet ederek kendi Blend çalma listelerini oluşturabilecek.

Eğitim için tablet önerileri – Video

MediaMarkt için hazırladığımız tablet önerileri videosunda, farklı ekran büyüklüklerine ve teknik özelliklere sahip olan, fiyatları da modelden modele değişiklik gösteren çeşitli tablet önerileri sıralıyoruz.

iOS 15 ve iPadOS 15’in çıkış tarihi belli oldu

Apple, iOS 15 ve iPadOS 15'in kullanıcılarla buluşacağı tarihi açıkladı. Şirketin WWDC 2021'de duyurusunu yaptığı yeni yazılım sistemi güncellemeleri 20 Eylül itibarıyla dağıtıma çıkacak. Hem...