Sportif kadınlar için Sony Ericsson MBW-200

Sony Ericsson’un yeni kol saati özellikle sportif kadınlara yönelik bir ürün. Bluetooth alıcısı bulunan kol saati ile cep telefonunuzu çantanızdan çıkarmaya gerek kalmayacak. Ya da koşarken cebinizdeki telefona bakmak için temponuzu kesmeyeceksiniz.

Yeni MBW-200 kol saati sahip olduğu “caller ID” özelliği ile arayan kişiyi ekranında gösteriyor. Bluetooth destekli cep telefonunuza herhangi bir çağrı geldiği zaman titreşerek sizi gelen aramadan haberdar ediyor. Saati kullanarak gelen aramayı reddetmek ya da zil sesini kapatmak mümkün.

Fossil tarafından tasarlanan parlak ve çizilmeye dayanıklı saatler üç farklı versiyonda satılacak. İngilizce adları; Sparkling Allure, Contemporary Elegance ve Evening Classic. Her bir model üç farklı tenis oyuncusu tarafından tanıtılıyor.

Henüz fiyatı açıklanmayan Sony Ericsson MBW-200 kol saatlerinin bu yılın son çeyreğinde satışa sunulması bekleniyor.

Kaynak: Engadget

YouTube’dan reklamsız deneyim için yeni seçenek

Google, YouTube için daha uygun fiyatlı bir abonelik paketini test etmeye başladı. YouTube Premium Lite adını taşıyan bu yeni hizmet, kullanıcılara reklamsız izleme deneyimini...

Galaxy Watch 4 Classic sızıntısı ile yeni Wear OS kullanımda görülüyor

Samsung'un 11 Ağustos'taki Unpacked etkinliğine yaklaşık bir haftalık bir zaman var. 91mobiles tarafından yayınlanan yeni fotoğraflar, etkinlikte görebileceğimiz iki yeniliğe ilk kez gerçek dünyadan...