Ana Sayfa » Ürünler » Akıllı Telefon » Sonbaharda beklenen OnePlus 7T Pro’nun ilk fotoğrafları görüldü

Sonbaharda beklenen OnePlus 7T Pro’nun ilk fotoğrafları görüldü

OnePlus normalde bir yıl içinde iki adet amiral gemisi telefon modeli çıkarır. Yılın ilk yarısında çıkan modeli bir altı ay kadar zaman sonra “T” modeli izler.

Bu yıl ise geçen yıllardan farklı olarak, standart OnePlus 7 modelinin yanında bir de OnePlus 7 Pro modeli gördük. Son sızıntılara göre bu “Pro” modelin devamı da OnePlus 7T Pro ile birlikte gelmeye devam edecek.

SlashLeaks tarafından paylaşılan ve öncelikle Weibo’dan sızan fotoğraflar, OnePlus 7T Pro adını taşıdığı iddia edilen modelin gerçek hayattan yansıyan karelerini gösteriyor.

Her iki fotoğrafta da ürün koruyucu kılıfta görünüyor. Bu nedenle ekran dışındaki çoğu tasarım ayrıntısı gizli kalıyor. Bir fotoğrafta Android Beta Program ekranı görünüyor. Diğerinde ise pikselleştirilmiş ana ekran görüntüsü göze çarpıyor. Anlıyoruz ki, bir şeyler gizlenmek isteniyor.

Bu iki fotoğrafa bakarak OnePlus 7T Pro’da neler göreceğimizi söyleyemeyiz. Ancak tıpkı OnePlus 7’de olduğu gibi, ön yüzü tamamen ekranın kaplayacağını anlıyoruz.

Bunun dışında bir de, OnePlus 7 Pro’ya göre gözle görülür bir farkın da tepeye yerleştirilmiş hoparlör ızgarasının olduğunu anlıyoruz. OnePlus 7 Pro’dakine göre daha fazla göze çarpıyor.

Geçmişte “T” modelleri genellikle tasarımdan çok içerideki bileşenlere odaklanırdı. Ne var ki, OnePlus 6T modeliyle birlikte bu kuralda bir istisna oluşmuş ve su damlası çentikli ekranı bu modelde görmüştük. Benzer şekilde bir küçük tasarım değişikliğini OnePlus 7T Pro’da da görebiliriz.

Şu an için bu fotoğraflar, OnePlus 7T Pro’nun ilk fotoğrafları olarak kayıtlara geçiyor. Telefonun yıl bitmeden önce resmiyet kazanmasını bekliyoruz. Resmi tanıtımına kadar da yeni fotoğraflar görmeye devam edeceğiz.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

WhatsApp ile paylaşılan fotoğraflar için kendi kendini silme özelliği yolda

WhatsApp yakın zamanda Facebook ile kullanıcı verisi paylaşımını zorunlu hâle getirecek olan gizlilik sözleşmesi güncellemesi nedeniyle gündemde epey yer tutmuştu. Kabul etmesi zorunlu tutulacak...

Snapdragon 888 işlemcili Realme GT 5G tanıtıldı; oyunculara has özellikler var

Realme geçtiğimiz ay düzenlenen Mobil Dünya Kongresi Şanghay 2021 etkinliğinde ön gösterimini gerçekleştirdiği Realme GT 5G Android telefon modelini Çin'de duyurdu. Realme, bu telefonu...

WhatsApp masaüstü uygulaması için önemli yenilik

WhatsApp masaüstü uygulaması için bir süredir beklenen sesli ve görüntülü görüşme özelliği sonunda kullanıma sunuldu. Söz konusu özellik, geçtiğimiz yılın sonları itibarıyla Mac ve...

Netflix Türkiye fiyatları için zam; işte yeni abonelik fiyatları

Türkiye'de en çok tercih edilen internet üzerinden içerik yayın servislerinden biri olan Netflix fiyatları zamlandı. Fiyatlarda yüzde 50'ye varan oranlarda artış yapıldı. Zam ile...

SpaceX Starship SN10 inişinden kısa süre sonra patladı

SpaceX Starship SN10 prototipi yüksek irtifa testiyle yeryüzünden 10 kilometre yukarıya çıktı. Uzay aracı testin ardından başarılı bir şekilde yere iniş yapmayı başarsa da,...