Realme X9 Pro Snapdragon 870 ile testten geçti

Realme X9 Pro ile ilgili haberler bir süredir etrafta dolaşıyor. Bu haberlerde akıllı telefonun Qualcomm Snapdragon 870 işlemciyle geleceği söylenmişti. İnternete sızan bir benchmark testi sonucu da bu iddiayı doğruluyor.

Akıllı telefonun işlemcisi “kona” kod adıyla geçiyor. Qualcomm bu kod adını Snapdragon 865, 865 Plus ve 870 işlemcileri için kullanıyor. Mevcut portföy çerçevesinde Qualcomm’un Snapdragon 870 işlemcisinin tercih edilmesi kesin gibi görünüyor. Benchmark testinin sonucu telefonun 12 GB RAM taşıyacağını da gösteriyor.

Çinli kaynaklar telefonun Realme GT Master Edition adıyla resmiyet kazanabileceğini iddia ediyor. Ancak TENAA kaynaklarına sunulan bilgiler, RMX3366’ının GT Master Edition’ın farklı cihazlar olduğunu gösteriyor.

realme x9 proRealme X9 Pro ile ilgili sızıntıların önümüzdeki dönemde artması bekleniyor. Bahsi geçen bir diğer telefon olan GT Master Edition’ın da yakında resmiyet kazanma ihtimali oldukça yüksek görünüyor.

Apple Watch Series 7 Türkiye’de satışa çıktı

Apple Watch Series 7, eylül ayındaki etkinlikte iPhone 13 serisiyle birlikte tanıtılmıştı. Apple, geçen cuma günü ön satışlarına başladığı yeni akıllı saatini, ABD ve...

iOS 15.1 ve iPadOS 15.1 ekim ayı bitmeden yayınlanacak

Apple'ın en yeni mobil işletim sistemleri iOS 15 ve iPadOS 15 geçtiğimiz ay dağıtma çıkmıştı. iOS 15 özellikle Apple Watch ile telefon kilidini açma...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun