Realme Watch 2 Pro’nun tanıtım tarihi belli oldu

Realme Watch 2, geçtiğimiz ay Malezya’da tanıtılmıştı. Şimdi de akıllı telefonun Pro versiyonunun gözler önüne çıkma zamanı gelmiş gibi görünüyor. Realme Watch 2 Pro, 20 Mayıs’ta başka giyilebilir ürünlerle birlikte .

Realme Watch 2 Pro’yla birlikte tanıtılacak ürünler arasında Buds Wireless 2 ve Buds Wireless 2 Neo kulaklık ile Realme Pocket Bluetooth hoparlör bulunuyor.

Realme Watch 2 Pro’nun standart Watch 2’ye benzer şekilde kare tasarıma sahip olması bekleniyor. ABD Federal İletişim Komisyonu’na (FCC) sunulan belgelere göre, akıllı saate ihtiyaç duyduğu enerjiyi 390 mAh pil verecek. Standart Realme Watch 2’de 315 mAh pil bulunuyor.

Realme Buds Wireless 2 ise 2019 çıkışlı Realme Buds Wireless’in takipçisi olacak. Kulaklığın iki topuzu, boyun etrafından dolaşan bir kabloyla birbirine bağlanıyor. Özellikler konusunda henüz somut bir bilgi bulunmasa da, kulaklığın Buds Wireless 2 Neo’nun daha gelişmiş bir versiyonu olması bekleniyor.

realme watch 2 proRealme Buds Wireless 2 Neo ise Sri Lanka’da şimdiden satışa sunulmuş durumda. 11.2 mm. sürücülerin ve 150 mAh pilin bulunduğu kulaklık ile 17 saat boyunca müzik dinlemek mümkün oluyor. Bluetooth 5.0 ve IPX4 desteği de kulaklığın özellikleri arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Google Pixel 6 en hızlı Snapchat deneyimini yaşatacak

Realme Watch 2 Pro ile birlikte tanıtılacak bir diğer ürün ise Realme Pocket Bluetooth hoparlör olacak. Hap şeklinde yuvarlak bir hoparlör olan Realme Pocket’ın diğer özellikleri belirsizliğini koruyor.

Huawei Nova 9 Ön İnceleme: Kaan Arlı’dan Huawei deneyimi ile ilgili detaylar – Video

Huawei geçtiğimiz ay Çin'de duyurusunu gerçekleştirdiği Huawei Nova 9'un Doğu Avrupa, İskandinavya, Kanada ve Türkiye bölgeleri için lansmanını Avusturya'nın başkenti Viyana'da gerçekleştirdi. Öte yandan...

Sony A7 IV tanıtıldı: 33 MP sensör, 4K video kaydı

Sony, aynı zamanda A7 IV olarak da bilinen Alpha 7 IV fotoğraf makinesini/kamerasını tanıttı. A7 IV, Sony'nin 2018'de çıkarttığı giriş segmenti tam kare kamerası...

Apple Watch Series 7 söküm işleminde dikkat çekici detaylar – Video

Apple Watch Series 7'nin Türkiye'nin de aralarında bulunduğu çeşitli ülkelerde satışa sunulmasıyla birlikte, iFixit ekibi bu yeni Apple akıllı saatinin söküm işlemlerine zaman kaybetmeden...

Razer Zephyr RGB yüz maskesi satışa sunuldu

Duyurusu uzun süre önce yapılan Razer Zephyr akıllı yüz maskesi sonunda satışa sunuldu. RGB aydınlatmalı maskenin ABD'deki fiyat etiketinde 99.99 dolar yazıyor. 150 dolar...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun