Realme GT Neo 3T’nin tanıtım tarihi belli oldu

Realme GT Neo 3T hakkındaki ilk açıklama bir süre önce gelmişti. Akıllı telefonun tanıtım tarihinin duyurulması da fazla zaman almadı. Realme’den yapılan açıklamada telefonun 7 Haziran’da Endonezya’da tanıtılacağı belirtildi.

Tanıtım etkinliği Realme’nin Endonezya ofisinin YouTube kanalından ve Twitter hesabından da yayınlanacak. Etkinlik yerel saatle sabah 08.30’da (TSİ 04.30) başlayacak.

Akıllı telefonun kalbinde Qualcomm Snapdragon 870 işlemcinin bulunmasına kesin gözüyle bakılıyor. 6.5 inç büyüklüğünde AMOLED ekran da telefonun özellikleri arasında yer alıyor. Ön kameranın ekranın sol üst köşesinde yer alacağı daha önce Realme tarafından yapılan paylaşımla görülmüştü.

Realme GT Neo 3T hakkında hâlâ bilinmeyen pek çok nokta mevcut. Şarj hızı gibi konularda somut bilgiler ortaya çıkmış değil. Ancak tanıtım etkinliğinden önce Realme’nin yeni telefonuyla ilgili başka bilgilerin de sızması sürpriz olmayacaktır.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun