Realme dizüstü bilgisayarla birlikte tablet de çıkaracak

Realme, ilk dizüstü bilgisayarının işaretini kısa süre önce vermişti. Şirket dizüstü bilgisayarıyla birlikte bir de tablet çıkaracak gibi görünüyor. Realme’nin pazarlama şefi Francis Wong, Twitter hesabında yeni tabletin ismi için takipçilerinin fikrini sordu.

Wong’un takipçilerine sunduğu seçenekler ise Realme Pad ve Tab oldu. Bir hayli yakın geçen ankette ipi göğüsleyen verilen 4 bin 317 oyun yüzde 50.6’sını alan Realme Tab oldu.

Realme’nin tabletiyle ilgili olarak bilinenler şu an için oldukça sınırlı. Ancak tabletin Dizo markası altında sunulması ihtimaller arasında yer alıyor. Cihazın Android sistemiyle çalışması ise neredeyse kesin gibi görünüyor.

Realme’nin ürün portföyünü genişletme planları, önümüzdeki dönemde biraz daha sık konuşulacak gibi görünüyor. Şirketin ilk dizüstü bilgisayarını GT 5G’nin küresel lansmanında tanıtması muhtemel olsa da, tablet için biraz daha beklemek gerekecek gibi görünüyor.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun