Realme Book tanıtım tarihi için açıklama geldi

Realme Book dizüstü bilgisayarla ilgili paylaşımlar haziran ayından bu yana devam ediyor. Şirket sonunda yeni dizüstü bilgisayarının tamamen gözler önüne çıkacağı tarihi açıkladı. Realme Book’un 18 Ağustos’ta tanıtılacağı belirtildi.

Realme Book’un tanıtım etkinliği Çin’de gerçekleştirilecek. Realme aynı gün Hindistan’da Realme GT lansmanını da gerçekleştirecek. Realme Book’un Çin dışında başka ülkelerde piyasaya çıkıp çıkmayacağı belirsizliğini koruyor.

Realme henüz ilk dizüstü bilgisayarıyla ilgili çok fazla detay paylaşmış değil. Ancak hem şirket tarafından yapılan paylaşımlar hem de sızan görseller, Realme Book’un Apple MacBook Air’e benzediğini gösteriyor.

Realme Book’un 2K ekranla geleceği biliniyor. Bu ekranın görüntü oranı 3:2 olacak. Dizüstü bilgisayar Intel’in 11. nesil Core i5 işlemcisini taşıyacak.

Realme Book, aralarında mavinin de bulunduğu renk seçenekleriyle kullanıcıların karşısına çıkacak. Dizüstü bilgisayarın güç butonu, parmak izi tarayıcısına da ev sahipliği yapacak.

Fiyat-performans oranı yüksek dizüstü bilgisayar arayanlar için HP 255 G7 fırsatı

Okul için uygun fiyatlı, ihtiyaçları karşılayacak bir dizüstü bilgisayar arayanlar için Amazon.com.tr'de HP 255 G7 modeli 4999 TL'lik bir fırsat fiyatıyla müşterilere sunuluyor. Her ne...

iPhone 14 tamamen yeni tasarımla gelebilir

iPhone 13 serisi henüz birkaç gün önce piyasaya çıktı. Ancak bu, gelecek yılın iPhone'ları için dedikoduların etrafta dolaşmaya başlamasını engellemiyor. 9to5Mac'in haberine göre; Bloomberg'in...

Netflix Tudum etkinliğinden öne çıkan duyurular ve fragmanlar

Netflix, cumartesi günü ilk Tudum etkinliğini gerçekleştirdi. Pek çok şeyin gösterimi bu üç saatlik canlı yayında yer aldı. 70'den fazla dizi ve 28 film...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun