Teknoloji

Realme 10 Pro Plus 5G resmi belgelerde görüldü

realme 9 4g
Teknoblog içeriklerine Google Haberler’de abone olun:

Realme 10 serisinin önümüzdeki dönemde kullanıcıların karşısına çıkması bekleniyor. Serinin üyeleriyle ilgili sızıntılar da bir süredir etrafta dolaşıyor. Bu sızıntılar arasında sertifikalar da yer alıyor. Ortaya çıkan en yeni sertifika Realme 10 Pro Plus 5G modeline ait.

Akıllı telefon Tayland’da NBTC tarafından onaylandı. Bu sertifikada sadece telefonun model numarasının RMX3686 olduğu görülüyor. Telefonun teknik özellikleri konusunda ise fikir edinmek mümkün olmuyor. Ancak sertifikanın ortaya çıkması, resmi duyurunun da çok uzak olmadığı anlamına geliyor.

Realme 10 Pro Plus 5G hakkındaki detaylar sınırlı olsa da, Realme 10’la ilgili daha çok şey biliniyor. Bu telefonda MediaTek Helio G99 işlemciye 8 GB RAM’in eşlik etmesi bekleniyor. Akıllı telefonun kutusundan Android 12 ile çıkmasına da kesin gözüyle bakılıyor. 33W şarj desteğine sahip 5000 mAh pil de telefonun özellikleri arasında yer alıyor. Bunun telefonun 4G versiyonuna ait olduğu söylenen özellikler olduğunu hatırlatmakta fayda var.

realme 10 pro plus 5gRealme 10 Pro Plus 5G hakkında önümüzdeki dönemde yeni detayların gün yüzüne çıkması sürpriz olmayacaktır.

İLGİLİ HABERLER