Razer Phone 2’nin ilk resmi benzer bir cihazın gelişini işaret ediyor

Yakında tanıtılması beklenen Razer Phone 2‘nin ilk resmi Evan Blass tarafından sızdırıldı. Bu, Razer’ın ilk oyun telefonuyla aynı çizgide bir tasarımı tercih edeceğini gösteriyor.

Yeniden konumlandırılmış kamera ve şimdi şirketin simge niteliğindeki açık yeşil rengiyle ışıldayan Razer logosu dışında, yeni cihaz selefiyle neredeyse tamamen aynı görünüyor. Aynı kalın ekran çerçevesi ve ön yüze yerleştirilmiş hoparlörler kullanıcıları bekliyor.

Bu durumun iyi veya kötü oluşu Razer’ın ilk akıllı telefon deneyiminin tüketicilerde bıraktığı etkiye bağlı. Telefon 120 Hz yenileme hızlı ekran barındırmasıyla dikkat çekmişti. Günümüzde çoğu akıllı telefonda 60 Hz’lik yenileme hızına sahip ekranlar bulunuyor. Ancak bu ekranın hantal bir gövdeye yerleştirilmesi, aynı zamanda ortalama bir pil ve kötü performans gösteren kameranın eşlik etmesi eleştirilere neden olmuştu.

Razer, ilk telefonunu takip edecek yeni bir model çıkaracağını söylemekten çekinmemişti. Ancak yöneltilen eleştirilerin ne kadarının çözülmüş olduğu konusunda şu an için bir fikrimiz bulunmuyor. Üstelik ilk Razer Phone‘un çıkışının üzerinden bir yıl bile geçmedi, şirketin kısa zamanda tüm sorunları çözeceğinden emin değiliz.

Yine de, kameranın konumunun değiştirilmiş olması, şirketin bu tarafta bir şeyler denediği izlenimini uyandırıyor. Yine de, Razer Phone 2 çıktıktan sonraki ilk incelemeleri ve deneyimleri görmeden kamera hakkında bir yorumda bulunamayacağız.

Xiaomi Civi tanıtıldı: Snapdragon 778G işlemci, 55W hızlı şarj

Bir süredir ipuçları verilen ve hakkında paylaşımlar yapılan Xiaomi Civi, sonunda resmiyet kazandı. Yeni bir serinin ilk cihazı olan Civi'ye şu an için başka...

Fiyat-performans oranı yüksek dizüstü bilgisayar arayanlar için HP 255 G7 fırsatı

Okul için uygun fiyatlı, ihtiyaçları karşılayacak bir dizüstü bilgisayar arayanlar için Amazon.com.tr'de HP 255 G7 modeli 4999 TL'lik bir fırsat fiyatıyla müşterilere sunuluyor. Her ne...

iPhone 14 tamamen yeni tasarımla gelebilir

iPhone 13 serisi henüz birkaç gün önce piyasaya çıktı. Ancak bu, gelecek yılın iPhone'ları için dedikoduların etrafta dolaşmaya başlamasını engellemiyor. 9to5Mac'in haberine göre; Bloomberg'in...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun