Poco MWC 2022 etkinliğinin tarihini açıkladı

Xiaomi bünyesindeki markalardan biri olan Poco, MWC 2022 kapsamında gerçekleştireceği etkinliğin tarihini açıkladı. Şirketin 28 Şubat’taki fiziksel etkinliği, Türkiye saatiyle 15:00’da başlayacak. Etkinliğin internetten canlı yayınlanması da sürpriz olmayacaktır.

Poco’nun etkinlikte neyi duyuracağı konusunda henüz resmi bir ipucu veya açıklama gelmiş değil. Ancak bu durum tahminde bulunmak için engel teşkil etmiyor. Poco’nun Barselona etkinliğinin yıldızının hangi telefon olacağı şimdiden öngörülebiliyor.

Bu telefonun Poco X4 Pro 5G olması bekleniyor. Cihazın Redmi Note 11 Pro ile aynı tasarıma ve özelliklere sahip olacağı söyleniyor. Bu telefonun kısa süre önce tanıtılan küresel versiyonu Helio G96 işlemci, 6 veya 8 GB RAM, 108 megapiksel ana kamera ve 5000 mAh pil gibi özelliklere sahip.

Poco MWC 2022 etkinliğinde X4 Pro 5G’ye başka modellerin de eşlik etmesi bekleniyor. Bu cihazlar konusunda önümüzdeki günlerde yeni bilgilere ulaşmak sürpriz olmayacaktır.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun