📱
POCO
POCO X4 Pro 5G
📺
Ekran
6.67"
⚡
İşlemci
Snapdragon 695 5G
🧠
RAM
6GB / 8GB RAM
💾
Depolama
64GB / 128GB / 256GB
🔋
Pil
5000 mAh
⚡
Şarj
67WW
📷
Ana Kamera
108MP f/1.9 OIS
🤖
OS
Android 11 (MIUI 13)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | POCO |
| Model | X4 Pro 5G |
| Çıkış Tarihi | Mart 2022 |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Durum | Durduruldu |
| Renk Seçenekleri | Laser Black, Laser Blue, Laser Metal |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 76.1 |
| Yükseklik (mm) | 164.2 |
| Kalınlık (mm) | 8.1 |
| Ağırlık (g) | 205 |
| Malzeme | Gorilla Glass 5 ön/arka / plastik çerçeve |
| Su/Toz Direnci | yok |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 6.67 |
| Panel Tipi | Super AMOLED |
| Çözünürlük | 1080 x 2400 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 395 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 120Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 900 |
| HDR Desteği | HDR10+ |
| Ekran Koruma | Gorilla Glass 5 |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | Snapdragon 695 5G |
| Üretim Süreci (nm) | 6nm |
| CPU | Octa-core (2x2.2 GHz Kryo 660 + 6x1.7 GHz Kryo 660) |
| GPU | Adreno 619 |
| RAM | 6GB / 8GB |
| Depolama | 64GB / 128GB / 256GB |
| Hafıza Kartı | Var (microSD) |
Kamera
| Ana Kamera | 108MP f/1.9 OIS |
| Geniş Açı Kamera | 8MP f/2.2 120° |
| Telefoto Kamera | 2MP f/2.4 makro |
| Ön Kamera | 16MP f/2.45 |
| Video Çözünürlüğü | 4K@30fps / 1080p@60fps |
| Kamera Özellikleri | 108MP / OIS / Night Mode |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 5000 |
| Kablolu Şarj (W) | 67W |
| Kablosuz Şarj (W) | yok |
| Ters Kablosuz Şarj | Yok |
| Adaptör Dahil | var |
Bağlantı
| 5G | Var |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | 5.1 |
| NFC | Var |
| USB | USB-C 2.0 |
| 3.5mm Kulaklık | Var |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 11 (MIUI 13) |
| Güncelleme Süresi | 2 yıl OS |
| Yapay Zeka Özellikleri | MIUI AI |
📰 POCO X4 Pro 5G Haberleri
15 Kasım 2024Xiaomi, HyperOS 2'nin küresel güncelleme takvimini açıkladı
16 Temmuz 2024Amazon Prime Day 2024 indirimleri başladı, işte teknoloji ürünlerinde bazı fırsatlar
08 Aralık 2023Google Gemini video sunumundaki yanıt süresi kısaltmalarını kabul ediyor
05 Aralık 2023ExpressVPN, Apple TV üzerinden global içeriğe kapı açıyor
05 Aralık 2023POCO X4 GT 128 GB modelinde 500 TL'lik fiyat avantajı
Diğer POCO Telefonları
POCO
POCO X8 Pro
- 6.67" ekran
- Snapdragon 8s Gen 4
- 8GB / 12GB RAM
- 6000 mAh
- 50MP f/1.59 OIS
Fiyat belirtilmemiş
POCO
POCO F8 Ultra
- 6.67" ekran
- Snapdragon 8 Elite
- 12GB / 16GB RAM
- 6000 mAh
- 50MP f/1.6 OIS
Fiyat belirtilmemiş
POCO
POCO F8 Pro
- 6.59" ekran
- Snapdragon 8 Elite
- 12GB / 16GB RAM
- 6210 mAh
- 50MP f/1.6 OIS
Fiyat belirtilmemiş
POCO
POCO F7 Ultra
- 6.67" ekran
- Snapdragon 8 Elite
- 12GB / 16GB RAM
- 5300 mAh
- 50MP f/1.6 OIS
Fiyat belirtilmemiş
