Teknoloji

Petal Search kullanıcıları için hediyeli spor yarışması

petal search spor

Huawei’nin mobil cihazlarına özel olarak geliştirdiği arama motoru Petal Search, Türkiye için gelişmeye ve daha fazla özellik kazanmaya devam ediyor. Haber, seyahat, alışveriş ve yerel işletmeler gibi 20’den fazla kategorisi ile tüm Android kullanıcılarına yüksek kaliteli içerik sunmayı hedefleyen bu arama motoru, spor tutkunları için yepyeni bir kampanya sunuyor.

Huawei’nin mobil arama motoru tarafından sporseverler için özel olarak hazırlanan 05 Temmuz – 31 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek kampanya kapsamında en yaratıcı 35 katılımcı; Huawei Watch Fit, Huawei Watch GT2 Pro, Huawei FreeLace Pro, Huawei Band 6, Huawei FreeBuds 4i kulaklık gibi ödüllerden birini kazanma şansını yakalayacak. 

Katılımcıların kampanya dahilindeki ödülleri kazanmak için Petal Search uygulamasını veya petalsearch.com‘u kullanarak, sporla ilgili bir arama yapmaları ve arama sonucuna ait ekran görüntülerini almalar, sonrasında Huawei Mobil Hizmetleri uzantılı web sitesinde yer alan form alanındaki yorum bölümünde, kendilerini en çok etkileyen veya asla unutamadıkları spor anını yaratıcı bir şekilde anlatmaları yeterli oluyor.

Petal Search Komitesi, katılımcıların ilettiği görseller ve yaratıcı yanıtlar arasından bir kazanan listesi hazırlayacak ve aralarında en yaratıcı 35 cevabı belirleyecek. Kampanyanın tüm detaylarını bu sayfayı ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Petal Search uygulamasını AppGalery’den indirebileceğiniz gibi, bu bağlantıya tıklatarak Huawei dışı cihazlara indirebilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER