OnePlus’ın yeni orta segment telefonu için ilk işaret

OnePlus, 2020’de orta segment telefon pazarına geri dönmüştü. Şirket, 2021’de de bu kategoride yeni cihazlar sunmaya devam edecek gibi görünüyor. OnePlus’ın bu yöndeki hazırlıklarının işareti, TUV Rheinland sertifikasıyla ortaya çıktı.

OnePlus’ın adının açık biçimde geçtiği sertifika, 33W şarj adaptörüne ait. Şirket, amiral gemisi telefonlarında 65W hızlı şarj desteği sunmaya daha önce başlamıştı. Bu da OnePlus’ın yeni bir orta segment telefon hazırladığını gösteriyor.

Söz konusu cihazın 9E adıyla resmiyet kazanabileceğine dair dedikodular daha önce gündeme gelmişti. Bu telefonda ne gibi özellikler bulunacağı şu an için bilinmese de, 33W hızlı şarj desteğinin varlığı açıkça görülüyor.

oneplus sertifika TUV Rheinland sertifikası, yeni OnePlus telefonuyla ilgili bir detay vermiyor. Ancak bu sertifikayı bir ilk işaret olarak değerlendirmek ve bundan sonra gelecek yeni sızıntıları beklemek yanlış olmayacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sony DualSense oyun kumandasına Apple desteği

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone satın almayı düşünenlerin ilgisini çekecek indirim fırsatı

Bugünlerde bir iPhone satın almayı düşünüyorsanız, bu indirim fırsatı mutlaka ilginizi çekecektir. Trendyol'da bulunan Gürgençler Apple Premium Reseller mağazasında iPhone 12 Pro Max, iPhone...