OnePlus’ın yeni orta segment telefonu için ilk işaret

OnePlus, 2020’de orta segment telefon pazarına geri dönmüştü. Şirket, 2021’de de bu kategoride yeni cihazlar sunmaya devam edecek gibi görünüyor. OnePlus’ın bu yöndeki hazırlıklarının işareti, TUV Rheinland sertifikasıyla ortaya çıktı.

OnePlus’ın adının açık biçimde geçtiği sertifika, 33W şarj adaptörüne ait. Şirket, amiral gemisi telefonlarında 65W hızlı şarj desteği sunmaya daha önce başlamıştı. Bu da OnePlus’ın yeni bir orta segment telefon hazırladığını gösteriyor.

Söz konusu cihazın 9E adıyla resmiyet kazanabileceğine dair dedikodular daha önce gündeme gelmişti. Bu telefonda ne gibi özellikler bulunacağı şu an için bilinmese de, 33W hızlı şarj desteğinin varlığı açıkça görülüyor.

oneplus sertifika TUV Rheinland sertifikası, yeni OnePlus telefonuyla ilgili bir detay vermiyor. Ancak bu sertifikayı bir ilk işaret olarak değerlendirmek ve bundan sonra gelecek yeni sızıntıları beklemek yanlış olmayacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Google iOS için Android'e Geç uygulaması hazırlıyor

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...

Windows 11 için ilk beta sürümü yayınlandı

Microsoft, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için Windows 11'in ilk beta sürümünü yayınladı. Bugüne kadar, Windows 11'e erişmek için Microsoft'un "son derece teknik deneyimli...