OnePlus Nord 2T sızıntısı ilginç kamera tasarımını gösteriyor

OnePlus Nord 2T yakında Nord 2’nin yenilenmiş versiyonu olarak gözler önüne çıkacak. Sızıntılarda kamera sensörlerinde değişim beklenmese de, arka panelin tasarımı değişecek gibi görünüyor.

Yeni bir sızıntıya göre, Nord 2T’nin arkasında çift halkalı bir kamera modülü bulunacak. Üstteki halkada ana kamera bulunacak. İkinci halkada ise işler ilginçleşecek. Burada asimetrik şekilde yerleştirilen 8 megapiksel ultra geniş açılı kamera ve 2 megapiksel monokrom sensör bulunuyor.

Söz konusu görüntüleri paylaşan ismin Yogesh Brar olduğunu belirtmek gerekiyor. Bu da tasarım kafa karıştırıcı olsa bile görsellerin doğru olması ihtimalini artırıyor. Telefonda çift LED flaşın bulunması da beklentiler arasında yer alıyor.

OnePlus Nord 2T çok büyük ihtimalle MediaTek Dimensity 1300 işlemciyle gelecek. 80W şarj kapasiteli 4500 mAh pil de telefonun özellikleri arasında sayılıyor.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun