Teknoloji

OnePlus Ace 3 Pro güçlü işlemci, bellek ve yüksek depolama alanıyla gelecek

oneplus ace 3 pro

OnePlus Ace 3 Pro önümüzdeki dönemin beklenen telefonları arasında yer alıyor. Smart Pikachu rumuzlu duyumcu tarafından Weibo’da yapılan paylaşıma göre, akıllı telefonun kalbinde Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 işlemci olacak.

Bu işlemciye 16 GB RAM’in eşlik edeceği belirtilirken, telefon için 1 TB depolama alanı seçeneğinin sunulacağı da bir kez daha doğrulanıyor. Bu seçeneğin OnePlus tarafından şimdiye kadar sadece Çin’de sunulduğunu belirtmekte fayda var.

Smart Pikachu’nun paylaşımı, telefonun yeni bir tasarımla geleceği iddiasını da destekliyor. Bu yeni tasarım söylentisi de hatırı sayılır bir süredir etrafta dolaşıyordu.

OnePlus Ace 3 Pro 50 megapiksel ana kamerayla gelecek

Ace 3 Pro’da ana kamera görevini 50 megapiksel çözünürlüklü Sony IMX890 sensör üstleniyor. Bu sensörün uluslararası pazara OnePlus 12R adıyla çıkan Ace 3’te de mevcut olduğunu hatırlatmakta fayda var. Snapdragon 8 Gen 3 işlemcinin varlığının kameranın performansını nasıl artıracağını görmek içinse beklemek gerekiyor.

OnePlus Ace Pro ve Ace 2 Pro modellerini ağustos ayında tanıtmıştı. Bu nedenle Ace 3 Pro’nun da yine ağustos ayında resmiyet kazanması sürpriz olmayacaktır.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER