OnePlus 9T modeli için kararını verdi

OnePlus CEO’su Pete Lau, basın mensuplarıyla gerçekleştirdiği sohbette bu yılın ikinci yarısında T serisi bir cihaz çıkarmayacaklarını belirtti. Bu da OnePlus 9T modelinin kullanıcılarla buluşmayacağı anlamına geliyor.

Lau, şirketinin 2022 model amiral gemisinin Oppo ile birlikte hazırlanan yeni platformla birlikte geleceğini de doğruladı. BBK Electronics bünyesinde bulunan Oppo ve OnePlus’ın bundan böyle daha sıkı bir entegrasyon içinde çalışacağı geçtiğimiz aylarda doğrulanmıştı.

OnePlus T serisinde yıl içinde daha önce çıkardığı amiral gemisi telefonlarına kıyasla biraz daha gelişmiş özellikler sunuyor. Örneğin OnePlus 8T’de şarj hızı OnePlus 8’e kıyasla ikiye katlanmıştı. OnePlus 7T’de ise ekranın yenileme hızı 90 Hz’a çıkmıştı.

OnePlus 9T hakkındaki haberler etrafta dolaşmaya başlamıştı. Şirketin bu telefonda Hasselblad imzalı bir kamera sistemi kullanabileceği konuşuluyordu. Ancak gelen son açıklama, 9T için planlanan yeniliklerin OnePlus 10 serisine saklanabileceğini düşündürüyor.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun