OnePlus 9 için hazırlıklar başladı, telefonun kod adı belli oldu

OnePlus 8T’nin geçtiğimiz hafta resmiyet kazanmasının ardından OnePlus 9 ile ilgili haberlerin çıkması da fazla zaman almadı. Şirketin OnePlus 9’un hazırlıklarına çok daha önceden başladığı malum olsa da, yeni bir sızıntı sayesinde telefona dair biraz daha net bilgiler almak mümkün oluyor.

OnePlus’ın telefonlarına dair isabetli paylaşımlarıyla tanınan Max J.’in verdiği bilgiye göre, OnePlus 9’un şirket içindeki kod adı netleşti. Akıllı telefonun OnePlus’ta “Lemonade” (Limonata) kod adıyla anıldığı belirtildi.

OnePlus ve Lemonade kod adıyla ilgili söylentiler bir süredir etrafta dolaşıyordu. Max J.’in paylaşımıyla birlikte Lemonade isminin OnePlus adına neyi ifade ettiği daha net biçimde anlaşılmış oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Samsung Galaxy M42 5G'nin tanıtım tarihi belli oldu

OnePlus 9 ile tanışmak için 2021’i beklemek gerekiyor. Ancak Android Central sitesinde yer alan habere göre, Akıllı telefon, selefine kıyasla biraz daha erken resmiyet kazanacak. OnePlus 8 serisi geçtiğimiz nisan ayında tanıtılmıştı. OnePlus 9’un ise mart ayının ortalarında gözler önüne çıkabileceği belirtiliyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

F1 İtalya Emilia-Romagna GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonu üç haftalık bir aranın ardından Avrupa yarışlarıyla kaldığı yerden devam ediyor. Geçen yıl da sıra dışı takvimde sonbaharda düzenlenen bir...