OnePlus 3 tanıtım öncesi bir kez daha internete sızdı

oneplus 3OnePlus 3, 14 Haziranda düzenlenecek etkinlikle resmen gözler önüne çıkacak. Ancak etkinliğe sayılı saatler kalmasına rağmen, cihaza ait yeni fotoğraflar internete düşmeye devam ediyor. Çin’in Weibo sitesinde yayınlanan ve Twitter’da Steve Hemmerstoffer tarafından paylaşılan iki yeni fotoğraf, OnePlus’ın yeni akıllı telefonun önden ve arkadan görülmesini sağlıyor.

Sızan fotoğraflarda görülen telefon, daha önceki sızıntılarda boy gösteren telefonla birebir aynı. Tasarımı itibarıyla HTC’nin telefonlarını hatırlatan OnePlus 3, metal yekpare kasaya sahip. USB Type-C girişi, parmak izi tarayıcısı, 16 megapiksel çözünürlüklü arka ve 8 megapiksel ön kamera, OnePlus’ın yeni akıllı telefonunun diğer bileşenleri arasında bulunuyor.

5.5 inç 1080p çözünürlüklü ekrana sahip olması beklenen telefonda, Qualcomm Snapdragon 820 işlemciye 6 GB RAM’in eşlik etmesi öngörülüyor. Dahili depolama alanı konusunda ise kullanıcılara 32, 64 ve 128 GB seçeneklerinin sunulacağı belirtiliyor. 3000 mAh kapasiteli pilin ise Qualcomm Quick Charge 3.0 hızlı şarj özelliğinin varlığı sayesinde çabuk biçimde doldurulması bekleniyor.

OnePlus yeni telefonunun tanıtım etkinliğini sanal gerçeklik teknolojisiyle yayınlayacak. Etkinlik 14 Haziranda Türkiye saatiyle 19:30’da başlayacak. Tanıtım etkinliğini sanal gerçeklik başlıklarıyla izleyebilmek için OnePlus Launch Android uygulamasını indirmek gerekiyor. Etkinlik, OnePlus Launch uygulamasıyla standart biçimde de izlenebilecek.

OnePlus 3 ile ilgili pek çok detayın ve fotoğrafın internete sızmış olmasının heyecanı azalttığı bir gerçek. Ancak OnePlus’ın tanıtım etkinliğinin içine sanal gerçeklik gibi işi ilginçleştirecek unsurlar eklemesi, sızıntılarla azalan heyecanı bir nebze de olsa yeniden yukarıya çekmeyi başarıyor.

Disney 2022’de izleyicilerle buluşacak Marvel filmlerinin gösterim tarihlerini değiştirdi

Disney, Marvel Sinematik Evreni'nden yapımların da aralarında bulunduğu çok sayıda filminin gösterime gireceği tarihi değiştirdi. Variety'nin haberine göre; söz konusu değişiklikler filmlerin yapım sürecinde...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun