Teknoloji

Nothing yeni kablosuz kulaklığını başka bir markayla çıkarabilir

nothing

Nothing yeni kablosuz kulaklığını başka bir marka altında piyasaya sürmeyi tercih edebilir. Şirketin en yeni yazılım sürümünü mercek altına alan geliştirici Kuba Wojciechowski, henüz piyasaya sürülmeyen “Particles by XO” isimli kulaklığın izlerine rastladı.

Kulaklığa ait olduğu söylenen görseller de internette dolaşmaya başladı. Bu görsellere bakıldığında kulaklığın bir yer fıstığına veya bir molekül zincirine benzediği görülüyor. Wojciechowski’ye göre, kulaklıkta LHDC codec desteği ve aktif gürültü engelleme gibi özellikler kullanıcılarla buluşacak.

Görünen o ki, Nothing hem Ear 1’dan hem de Ear Stick’ten izler taşıyan yeni bir kulaklık hazırlıyor. Bu kulaklığı şirketle ilişkilendirecek çeşitli işaretler mevcut. Kulaklığın şirket içindeki kod adının “B154” olduğu görülüyor. Ear 2 kablosuz kulaklık da B155 kod adıyla hazırlanıyor. Buna ek olarak, ABD Patent ve Marka Ofisi’nin “En Çok Bilinmeyen Şirket” isimli kuruluşa “Particles by XO” markasının haklarını verdiği görülüyor.

Nothing’in portföyünde şu an için sadece üç ürün var

Henüz üç ürünü bulunan Nothing’in neden yeni bir marka oluşturma ihtiyacı hissettiği merak ediliyor. Bunun Carl Pei tarafından kurulan şirketin pazarlama stratejisiyle bağlantılı olduğu söylenebilir.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER