Teknoloji

Yeni Nothing Ear Stick sızıntısı tasarımın detaylarını gösteriyor

nothing ear stick

Nothing’in yeni kulaklığı Nothing Ear Stick hakkındaki paylaşım ve sızıntılar bir süredir etrafta dolaşıyor. Kablosuz kulaklığı şık kutusunun içinde Londra Moda Haftası’nda sergileyen Nothing, resmi duyurunun 26 Ekim’de gerçekleştirileceğini açıklamıştı. Tanıtım için geri sayım devam ederken, Ear Stick sızıntılarına da yenileri ekleniyor.

Bunların sonuncusunu geliştirici Kuba Wojciechowski Twitter hesabında paylaştı. Söz konusu paylaşımda Ear Stick’i gösteren dört görsel bulunuyor. Bunlardan birinde kulaklık yine kutusunun içinde duruyor.

Ear Stick görüntüsü itibarıyla Nothing’in ilk ürünü olan Ear 1 kablosuz kulaklığa oldukça benziyor. Ear Stick’te silikon kulaklık uçlarının bulunmaması ise aradaki temel fark olarak öne çıkıyor. Ear Stick’in tasarımı itibarıyla akıllara standart Apple AirPods’u getirdiği söylenebilir.

Nothing Ear Stick hakkında henüz resmi olarak bilinen bir detay bulunmuyor. Ancak 26 Ekim’deki tanıtımdan önce kulaklığa dair yeni bilgilerin paylaşılması sürpriz olmayacaktır.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER