Teknoloji

Nothing Ear Stick kablosuz kulaklığın tanıtım tarihi belli oldu

nothing ear stick

OnePlus’ın kurucusu Carl Pei’nin yeni şirketi Nothing’in duyurduğu ilk ürün bir kablosuz kulaklık olmuştu. Şirket daha sonra ilk akıllı telefonunu gözler önüne çıkarmıştı. Nothing Ear Stick adını taşıyan yeni ürünüyle yeniden kablosuz kulaklıklara dönüyor.

Nothing yeni kablosuz kulaklığı için tanıtım çalışmalarına bir süre önce başlamıştı. Şirket nihayet resmi tanıtım tarihini de duyurdu. Ear Stick 26 Ekim’de Türkiye saatiyle 17.00’da resmen gözler önüne çıkacak. Kulaklığın fiyat ve çıkış tarihini de bu tarihte öğrenmek mümkün olacak.

Ear Stick’e sahip olmak isteyenler şimdiden Nothing’in internet sitesi üzerinden kayıt yaptırabiliyor. Kayıt yaptıranlar tanıtımın ardından potansiyel alıcıları kulaklıkla ilgili tüm detaylardan haberdar edecek.

Nothing Ear Stick’in kulağa adeta kalıba dökülmüş gibi ergonomik şekilde oturacağına dikkat çekiyor. Şirket Ear Stick’in özel ses teknolojisiyle sıra dışı bir ses deneyimi yaşatacağının ve bütün bunların özel bir kutu içinde sunulacağının da altını çiziyor.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER