Netflix Nisan 2022 takvimi: Kıvanç Tatlıtuğ’un dizisi Yakamoz S-245 geliyor

google news abone ol

Netflix Nisan 2022 takvimi dahilinde gösterime girecek orijinal diziler, filmler ve diğer içeriklerle ilgili detayları aktarıyoruz. “Güneş’ten kaçarken verilen amansız bir ölüm kalım savaşı…” sloganıyla, Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolünde yer aldığı, Netflix’in sevilen dizisi Into The Night evreninin uzantısı olan Yakamoz S-245, 20 Nisan’da heyecan dolu hikayesi ile gösterime giriyor.

Ocak ayında 4. sezon bölümlerinin ilk kısmı yayına giren Ozark, 29 Nisan’da ikinci kısım bölümleriyle platforma geliyor: “Dört bir taraftan tehdit altındaki Marty ve Wendy; karteli, FBI’ı ve kendi çocuklarını mutlu edip eski hayatlarına dönmek için zaman kazanmaya çalışır.”

Elon Musk ve SpaceX mühendislerinin, NASA astronotlarını Uluslararası Uzay İstasyonu’na geri götürmek ve uzay yolculuğunda devrim yaratmak için üstlendiği tarihi görevin hikâyesini anlatan Uzaya Dönüş belgeseli de 7 Nisan’da yayında olacak.

Netflix Nisan 2022 programı dahilinde sunulacak orijinal diziler, orijinal filmler, orijinal belgeseller, anime içerikleri ve lisanslı içerikler aşağıda yer alıyor.

Netflix Nisan 2022: Orijinal Diziler

Yakamoz S-245 (20/04/2022)
Denizaltı ile yürütülen bir araştırmaya katılan bir deniz biyoloğu, Dünya’yı altüst eden bir felaketin ardından mürettebatıyla birlikte ölüm kalım mücadelesi verir.

Ozark: 4. Sezon 2. Kısım (29/04/2022)
Dört bir taraftan tehdit altındaki Marty ve Wendy; karteli, FBI’ı ve kendi çocuklarını mutlu edip eski hayatlarına dönmek için zaman kazanmaya çalışır.

netflix nisan 2022 takvimi

Russian Doll: 2. Sezon (20/04/2022)
Hayatlarının en çılgın gecesine tekrar tekrar katlanmak zorunda kalan Nadia ve Alan, kendilerini yeni bir şaşırtıcı varoluşsal maceranın içinde bulur.

Élite: 5. Sezon (08/04/2022)
Las Encinas’ta yeni sömestr; yeni bir kurbanı, yeni bir faili ve yeni bir gizemi de beraberinde getirir. Bu sırada öğrenciler kendi sırlarında boğulmaktadır.

Bir Skandalın Anatomisi (15/04/2022)
Güçlü bir siyasetçi olan James’in eşi Sophie’nin ayrıcalıklı hayatı, skandal yaratacak sırların ortaya çıkması ve James’e korkunç bir suçlama yöneltilmesiyle altüst olur.

Grace and Frankie: 7. Sezon – Son Bölümler (29/04/2022)
Yedi yıl önce eşlerinin ihanetleriyle sarsılan ancak yıkılmadan hayata devam eden Grace ve Frankie, korkusuzca yaşamanın ne demek olduğunu göstermeye devam ediyor.

Hard Cell (12/04/2022)
İnce mizah içeren bu keyifli komedi dizisinde eski organizatör yeni hapishane müdürü Laura Willis, parmaklıklar ardındaki yaşamın iyi ve kötü yanlarını tecrübe eder.

Asla Vazgeçme (Çok Yakında)
Bir gencin kaybolması, Varşova’da varlıklı insanların yaşadığı bir muhitteki ailelerin kusursuz görünen hayatlarını altüst eder ve en karanlık sırlarını ortaya çıkarır.

Pacific Rim: The Black: 2. Sezon (19/04/2022)
Hayley ile Taylor, Mei ve çocukla birlikte Atlas Destroyer’ı kullanarak Sydney’e yolculuklarına devam ederler ama önce kana susamış bir tarikatı atlatmak zorundadırlar.

Orijinal Filmler

Apollo 10 1/2: Uzay Çağında Çocuk Olmak (01/04/2022)
Bir adam, 1969 yılında Houston’da 10 yaşında bir çocuk olarak yaşadığı anıları paylaşır ve nostaljik hikâyelerle aya yolculuğun fantastik öyküsünü harmanlar.

Metalciyiz Biz (08/04/2022)
Aykırı gençler Hunter ve Kevin için zafere giden yol belli: Kendini metal müziğe ada, Gruplar Savaşı’nı kazan ve herkesin ilahı ol.

Yaşamak İçin Oyna (15/04/2022)
Sahipsiz bir para ödülünü kazanma sevdasına düşen iki arkadaş, 1980’lerden kalma gizemli bir video oyununu yeniden başlatıp dehşet dolu, gerçeküstü bir dünyaya adım atar.

Arada Bir Yerde (08/04/2022)
Hayatının aşkını trajik bir kazada yitirdikten sonra yasa boğulan bir genç, sevgilisinin ona öteki dünyadan işaretler gönderdiğine inanmaya başlar.

Yol Arkadaşım (22/04/2022)
Çalışkan Auden, üniversiteye girmeden önceki yaz gizemli Eli ile tanışır. Geceleri Eli ile atıldıkları maceralarla, es geçtiği o kaygısız gençliği yaşama fırsatı bulur.

Kristal Kızlar (08/04/2022)
Yeni bir başrole seçilen ve üzerinde yoğun bir baskı olan genç balerin ile bir başka balerin, gerçek dünyadan kaçmalarını sağlayan karmaşık bir dostluğa yelken açar.

Netflix Nisan 2022: Orijinal Belgeseller

Uzaya Dönüş (07/04/2022)
Elon Musk ve SpaceX mühendisleri, NASA astronotlarını Uluslararası Uzay İstasyonu’na geri götürmek ve uzay yolculuğunda devrim yaratmak için tarihİ bir görev üstlenir.

Marilyn Monroe: Kasetlerdeki Sırlar

Marilyn Monroe: Kasetlerdeki Sırlar (27/04/2022)
Bu belgeselde bir yazar, Marilyn Monroe’nun gizemli ölümünü yeniden inceliyor ve onu tanıyan insanlarla yaptığı kapsamlı röportajların ses kayıtlarını paylaşıyor.

Jimmy Savile: Bir Canavarın Portresi (06/04/2022)
TV yıldızı Jimmy Savile, sıra dışı kişiliği ve hayırseverliğiyle İngilizlerin gönlünü fethetti ancak cinsel taciz suçlamaları, hiç bilinmeyen bir yönünü ortaya çıkardı.

Çocuk ve Aile

Tavşan Samuray: Usagi Günlükleri (28/04/2022)
Samuray olmak isteyen fevri bir tavşan ile savaşçı dostları, şehirlerini canavarlardan, ninjalardan, çetelerden ve hain uzaylılardan korumak için güçlerini birleştirir.

Gizemli Vakalar (12/04/2022)
Gizli ajanlar Sam ve Kit hafiyelik becerilerini, bilimsel gerçekleri ve havalı araç gereçleri kullanarak hayvanlar âleminin gizemlerini çözmek için dünyayı dolaşıyor.

Savaşçı Kitty (19/04/2022)
Matt Layzell imzalı interaktif animasyon ve macera türündeki Savaşçı Kitty, savaşçı bir kedinin şampiyonluk tacını kazanabilmek için Battle Island’daki bütün canavarları yenme mücadelesini konu alıyor.

Netflix Nisan 2022: Lisanslı İçerikler

İÇERİK ADI (ORİJİNAL)İÇERİK ADI (TÜRKÇE)YAYIN TARİHİ
In the Heart of the SeaDenizin Ortasında01/04/2022
TIGER & BUNNY - The Beginning -TIGER & BUNNY - The Beginning -01/04/2022
Abby Hatcher: Season 2Fuzzly Avcısı Abby Hatcher01/04/2022
Remember MeBeni Unutma01/04/2022
Cemil ŞovCemil Şov05/04/2022
Black DogBlack Dog05/04/2022
LEGO Friends: Girls on a Mission: Season 3LEGO Friends: Kızlar Görevde16/04/2022
LEGO Friends: Girls on a Mission: Season 4LEGO Friends: Kızlar Görevde16/04/2022

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Cep telefonu, bilgisayar ve tabletlerde TRT bandrol ücretinde artış

Türkiye Radyo Televizyon Kurumu (TRT) gelirleri içinde elektrik faturalarından alınan payın önemli bir yeri vardı. Geçtiğimiz aylarda, artan elektrik fatura bedellerindeki yükü hafifletmek adına...

Taşınabilir eğlence cihazı önerileri – Video

Mayıs ayının sonlarına yaklaşıyoruz, havalar ısınıyor ve yaz geliyor. Dışarıda daha fazla zaman geçireceğiz ve bu zamanı daha da keyifli ve eğlenceli hâle getirmek...

Huawei’den MateView SE ve yeni MateBook dizüstü bilgisayarlar

Huawei bu hafta başında, tüketiciler için yüksek performanslı işlem gücüne sahip yeni MateBook 16s büyük ekranlı dizüstü bilgisayarı Çin'de duyurdu. Bu dizüstü bilgisayar metal...

Birleştirilmiş OneNote uygulaması için testler başladı, işte başlıca yenilikler

Microsoft, OneNote uygulaması için gelecek yeni tasarımı test etmeye başladı. Yazılım üreticisi, görsel güncellemenin ilk işaretlerini geçen yıl vermişti ve OneNote ile Windows 10...

e-SIM destekli Apple Watch modelleri Türkiye’de satışa sunuluyor, fiyatlar belli oldu

Apple Watch e-SIM modelleri uzun bir bekleyişin ardından Türkiye'de satışa sunuluyor. Apple Online Store'daki Apple Watch sayfasının üst kısmında "GPS+Cellular modeller yakında sizinle" şeklinde...

AirPods Pro 2’yi bekleyenler için iyi haber

AirPods Pro 2 kablosuz kulaklık Apple'ın 2022'de tanıtması beklenen ürünler arasında yer alıyor. Ünlü analist Ming-Chi Kuo'ya göre, Çin'deki üretim süreçlerini etkileyen tedarik zinciri...

Instagram Sans yazı tipi ile birlikte büyük yenileme hareketini başlattı

Instagram bu haftanın hemen başında büyük bir marka yenileme çalışması başlattığını duyurdu. "Marka yenileme", çoğunlukla bazı pazarlama materyallerini güncellemek ve logolar hakkında büyük, ağdalı...

Microsoft Build 2022 etkinliğinden önemli duyurular

Microsoft geleneksel Build etkinliğinin açılışını salı akşamı gerçekleştirdi. Geliştiricilere odaklı bir etkinlik olan Build 2022 kapsamında başta Windows işletim sistemi olmak üzere, Microsoft'un yazılım...

Canon EOS R7 ve R10 fotoğraf makinelerini tanıttı

Canon EOS R7 ve EOS R10'u görücüye çıkardı. Yeni cihazlar şirketin ilk APS-C EOS R Sistemi aynasız fotoğraf makineleri olma özelliğini taşıyor. Fotoğrafçılığa ilgi...