EğlenceManşetler

Netflix yeni mini Türk dizisi Kuvvetli Bir Alkış’ın yayın tarihini açıkladı

netflix kuvvetli bir alkış

Netflix Kuvvetli Bir Alkış adını taşıyan yeni orijinal Türk dizisinin yayın tarihini duyurdu. Berkun Oya’nın hem senaryosunu kaleme aldığı hem de yönettiği diziye ait ilk görseller de şirket tarafından paylaşıldı.

Başrollerinde Aslıhan Gürbüz, Fatih Artman ve Cihat Süvarioğlu’na yer veren mini dizi, anne, baba ve çocuktan oluşan bir çekirdek ailenin on yıllara yayılan yolculuğunu, birbirleriyle ve onları çevreleyen toplumla çatışmalarını kendine özgü bir evren yaratarak anlatıyor.

Çekirdek aile tanımının alışılmış tüm gerekliliklerini tamamlayarak mutlu son finaline ulaşmış gibi görünen bir çift, henüz portakalda vitamin olduğu zamanlara güçlü bir özlemle bağlı olan ve varoluşun doğasını sorgulayan çocuklarının aralarına katılmasıyla birlikte bu sıra dışı hikayenin temelini oluşturuyor. 

netflix kuvvetli bir alkış

Dizide izleyicilerin karşısına çıkacak diğer oyuncular ise şu şekilde: Ali C. Ongun, Cengiz Bozkurt, Devrim Yakut, Eyüp Mert İlkis, Güneş Sayın, İpek Türktan, Kayra Orta, Menderes Samancılar, Murat Kılıç, Mustafa Karakoyun, Nur Sürer, Özlem Tokaslan, Rezdar Taştan, Serra Arıtürk, Settar Tanrıöğen, Uraz Kaygılaroğlu, Zeynep Ocak

netflix kuvvetli bir alkış

Netflix Kuvvetli Bir Alkış dizisini ne zaman yayınlayacak?

Krek Film’in yapımcılığını üstlendiği Berkun Oya imzalı dizi, 29 Şubat’ta tüm dünyada Netflix izleyicilerinin karşısına çıkacak.

İLGİLİ HABERLER