Netflix Categories Chrome eklentisi gizli kategorilerin keşfine yardımcı oluyor

google news abone ol

netflix categoriesNetflix kategorileri arasında gezinmek, her zaman kulağa geldiği kadar kolay bir iş olmayabiliyor. Ancak hazırlanan bir Chrome eklentisi, gizli kategorilerin rahatlıkla keşfini sağlıyor. Netflix Categories, basit ama kullanışlı Chrome eklentilerinden biri olarak dikkat çekiyor.

Özünde basit bir arama aracı olan eklenti, kullanıcılara Netflix’in tüm ana ve alt kategorilerini keşfetme imkanı veriyor. Netflix’in standart arama aracı hiçbir zaman tüm kategorileri kullanıcıların karşısına çıkarmıyor. Ancak bu yeni Chrome eklentisi, tüm alt kategorilere tek tıkla erişmeyi mümkün kılıyor.

Netflix Categories eklentisinin altında Deekshith Allamaneni’nin imzası bulunuyor. Allamaneni, gelecekte hazırlayacağı güncellemelerle uygulamaya yeni kategoriler eklemeyi planlıyor. Hâli hazırda uygulamada 100’den fazla kategori listeleniyor.

Netflix Categories bir tür kısayol işlevi görüyor

Pek çok Chrome eklentisinin çalışması için bazı izinlerin verilmesi gerekiyor. Categories ise Netflix üzerindeki tüm film ve programları görmeyi sağlayan bağımsız bir kısayol niteliği taşıyor. Eklenti, Chrome Web Mağazası üzerinden indiriliyor.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oppo Enco X2 İncelemesi

Oppo Enco X2 inceleme yazısında aktif gürültü engelleme özellikli ve Dynaudio teknolojili ses deneyimi sunan kablosuz kulaklık ile ilgili yorumlar var.

Kanye West Parler’ı satın almaktan vazgeçti

Kanye West Parler'ı satın almaktan vazgeçti. Ünlü rapçi Twitter hesabının askıya alınmasının ardından kendisini Twitter'ın karşısında "ifade özgürlüğü" odaklı bir alternatif olarak tanımlayan Parler'ı...

Disney oyuncuları daha genç veya yaşlı gösterebilen yapay zekâ sistemi geliştirdi

Disney yapay zekâ ile oyuncuların ekranda gerçekten daha yaşlı veya genç görünmelerini mümkün hâle getiriyor. Şirketin araştırmacıları tarafından geliştirilen sistemde görsel efekt uzmanlarına daha...

Elon Musk yakında insan beynine bilgisayar yerleştirecek

Elon Musk, çarşamba günü düzenlenen "göster ve anlat" başlıklı bir Neuralink etkinliğinde, Elon Musk, beyin-bilgisayar arayüzü üzerinde çalışmalar yapan şirketin cihazlarından birini önümüzdeki altı ay...

ÖNE ÇIKANLAR